Drak lásky mama 15 cm

Ružová dračica lásky čaká na svoje mláďatko, zatiaľ sa však veľmi rada pohrá aj s deťmi. Pre túto miniatúru z dielne značky Safari je typické realistické zobrazenie, ručne maľované detaily v odtieňoch ružovej a striebornej a ochranársky a pokojný výraz v tvári. Poteší nejedného malého zberateľa, tak chlapca, ako i ... dievčatko. Plastové a gumenné zvieratká a figúrky sú populárnou hračkou už niekoľko rokov. Majú všestranné využitie pri rôznych aktivitách a zároveň plnia edukačný charakter. Hra s nimi podporuje jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, fantáziu a predstavivosť. Pre deti sú maximálne bezpečné, neobsahujú ftaláty, ani BPA.Rozmery: 15,2 x 11,5 x 11,5 cmOdporúčaný vek: 3 roky a viac

čítať viac čítať menej

22.90€

Dostupné ihneď

22.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Ružová dračica lásky čaká na svoje mláďatko, zatiaľ sa však veľmi rada pohrá aj s deťmi.

Pre túto miniatúru z dielne značky Safari je typické realistické zobrazenie, ručne maľované detaily v odtieňoch ružovej a striebornej a ochranársky a pokojný výraz v tvári. Poteší nejedného malého zberateľa, tak chlapca, ako i dievčatko.

Plastové a gumenné zvieratká a figúrky sú populárnou hračkou už niekoľko rokov. Majú všestranné využitie pri rôznych aktivitách a zároveň plnia edukačný charakter. Hra s nimi podporuje jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, fantáziu a predstavivosť. Pre deti sú maximálne bezpečné, neobsahujú ftaláty, ani BPA.

Rozmery: 15,2 x 11,5 x 11,5 cm

Odporúčaný vek: 3 roky a viac

SKU 1160029
Značka Safari
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 609366000107
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Safari
Manželia Rubelovci v roku 1982 pri návšteve ZOO objavili jednoduchú kartovú hru s ohrozenými druhmi zvierat. Prebudila v nich túžbu šíriť osvetu skrz radosť z hry, ktorá vyvrcholila vznikom úchvatnej kolekcie zvieracích miniatúr v muzeálnej kvalite. Spolu s ručne maľovanými figúrkami zvierat, dinosaurov a mýtických bytostí SAFARI dieťa dostane aj pútavé a poučné informácie o ich skutočných predlohách.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško