Drak lásky bábätko 6 cm

Realistické figúrky mýtických bytostí Safari sú jedinečným prienikom medzi svetom fantázie a skutočnosti. Toto roztomilé bábätko draka lásky je jedným z nich. Je ešte malé, potrebuje sa preto túliť k svojej dračej mame, zmestí sa presne do jej náruče. Skúsite mu ju nájsť?Odporúčame ho ako vhodný darček tak pre chlapcov, ... ako i dievčatá, buď na hranie, alebo do serióznej zbierky.Plastové a gumenné zvieratká a figúrky sú populárnou hračkou už niekoľko rokov. Majú všestranné využitie pri rôznych aktivitách a zároveň plnia edukačný charakter. Hra s nimi podporuje jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, fantáziu a predstavivosť. Pôsobia realisticky, sú vyrobené z plastu bez obsahu BPA či iných toxických látok.Rozmery: 7 x 7,5 x 6,2 cmOdporúčaný vek: 3 roky a viacDračiu mamu v prípade záujmu zakúpite tu: https://www.toyeto.sk/drak-lasky-mama-15-cm

čítať viac čítať menej

12.90€

Dostupné ihneď

12.90€

Rezervujte v 0 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Realistické figúrky mýtických bytostí Safari sú jedinečným prienikom medzi svetom fantázie a skutočnosti. Toto roztomilé bábätko draka lásky je jedným z nich. Je ešte malé, potrebuje sa preto túliť k svojej dračej mame, zmestí sa presne do jej náruče. Skúsite mu ju nájsť?

Odporúčame ho ako vhodný darček tak pre chlapcov, ako i dievčatá, buď na hranie, alebo do serióznej zbierky.

Plastové a gumenné zvieratká a figúrky sú populárnou hračkou už niekoľko rokov. Majú všestranné využitie pri rôznych aktivitách a zároveň plnia edukačný charakter. Hra s nimi podporuje jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, fantáziu a predstavivosť. Pôsobia realisticky, sú vyrobené z plastu bez obsahu BPA či iných toxických látok.

Rozmery: 7 x 7,5 x 6,2 cm

Odporúčaný vek: 3 roky a viac

Dračiu mamu v prípade záujmu zakúpite tu: https://www.toyeto.sk/drak-lasky-mama-15-cm

SKU 1160030
Značka Safari
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 609366000053
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško