Dráha Veverička

Odkedy objavila v korune jedného zo stromov rýchlodráhu, veverička je z rýchlej jazdy celkom paf. Skúste to s ňou - uvidíte, že vás to chytí tiež! Originálna "guličková" dráha pre najmenších pozostáva z vertikálnej rýchlodráhy s rôznymi interaktívnymi prvkami. Keď veverička prefrčí cieľom, ozve sa zvuk drobného zvončeka. Hra stimuluje motorické schopnosti dieťaťa a prirodzene prebúdza jeho zvedavosť a zmyslové vnemy rôznymi podnetmi. Ideálny tip na darček pre chlapcov aj pre dievčatá. Hra je vhodná pre deti od 18 mesiacov. Materiál: drevo, odolný plast Rozmery: 39 x 11 x 37cm

35.59€

Bežná cena 39.99€

Dostupné ihneď

Objednajte dnes do 12:00 a doručíme už zajtra

39.99€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Finálna cena produktu môže byť pri prevzatí na predajni nižšia ako cena uvedená na eshope

Odkedy objavila v korune jedného zo stromov rýchlodráhu, veverička je z rýchlej jazdy celkom paf. Skúste to s ňou - uvidíte, že vás to chytí tiež!

Originálna "guličková" dráha pre najmenších pozostáva z vertikálnej rýchlodráhy s rôznymi interaktívnymi prvkami. Keď veverička prefrčí cieľom, ozve sa zvuk drobného zvončeka. Hra stimuluje motorické schopnosti dieťaťa a prirodzene prebúdza jeho zvedavosť a zmyslové vnemy rôznymi podnetmi. Ideálny tip na darček pre chlapcov aj pre dievčatá.

Hra je vhodná pre deti od 18 mesiacov.

Materiál: drevo, odolný plast

Rozmery: 39 x 11 x 37cm

Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 18 mesiacov
EAN 6943478021778
Kód produktu 38.3821
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou