Dráha Veverička

Odkedy objavila v korune jedného zo stromov rýchlodráhu, veverička je z rýchlej jazdy celkom paf. Skúste to s ňou - uvidíte, že vás to chytí tiež! Originálna "guličková" dráha pre najmenších pozostáva z vertikálnej rýchlodráhy s rôznymi interaktívnymi prvkami. Keď veverička prefrčí cieľom, ozve sa zvuk drobného zvončeka. Hra stimuluje ... motorické schopnosti dieťaťa a prirodzene prebúdza jeho zvedavosť a zmyslové vnemy rôznymi podnetmi. Ideálny tip na darček pre chlapcov aj pre dievčatá. Hra je vhodná pre deti od 18 mesiacov. Materiál: drevo, odolný plast Rozmery: 39 x 11 x 37cm

čítať viac čítať menej

36.39€

Bežná cena 39.99€

Momentálne nedostupné

39.99€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Odkedy objavila v korune jedného zo stromov rýchlodráhu, veverička je z rýchlej jazdy celkom paf. Skúste to s ňou - uvidíte, že vás to chytí tiež!

Originálna "guličková" dráha pre najmenších pozostáva z vertikálnej rýchlodráhy s rôznymi interaktívnymi prvkami. Keď veverička prefrčí cieľom, ozve sa zvuk drobného zvončeka. Hra stimuluje motorické schopnosti dieťaťa a prirodzene prebúdza jeho zvedavosť a zmyslové vnemy rôznymi podnetmi. Ideálny tip na darček pre chlapcov aj pre dievčatá.

Hra je vhodná pre deti od 18 mesiacov.

Materiál: drevo, odolný plast

Rozmery: 39 x 11 x 37cm

SKU 1173148
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 18 mesiacov
EAN 6943478021778
Kód produktu 38.3821
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško