Dráha masívna Horská baňa

Táto viacúrovňová hra je zaručenou zárukou kvalitnej zábavy pre vaše ratolesti. Na konte má viacero rôznych ocenení, čo len potvrdzuje jej kvalitu a obľúbenosť.Jej súčasťou je vodopádový tunel, prekážkový most, žeriav, dopravný pás a opravárenská stanica. Začnite od vrcholu hory, použite žeriav na nakladanie vlaku s príslušenstvom na železničnú dráhu a ... pokračujte špirálovou dráhou až do dolu. Cestou k nemu prejdite tunelom s vodopádom. Ak sa rozhodnete odstrániť stenu tunela a otočiť ho hore dnom, môžete dať magickú kvapalinu do pohybu. Cestou natrafíte napr. na prekážkový most a lanový mostík, zastaviť sa môžete na opravárenskej stanici a zazvoniť na výstražný zvonček. Na prepravu rudy z dna bane do tretej úrovne použite dopravný pás. Následne ju vložte do vlaku a odvezte ju na povrch. S touto masívnou horskou baňou sa určite nudiť nebudete. Rozmery: 78 x 60 x 39 cm

čítať viac čítať menej

90.99€

Bežná cena 99.99€

Dostupné ihneď

99.99€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Táto viacúrovňová hra je zaručenou zárukou kvalitnej zábavy pre vaše ratolesti. Na konte má viacero rôznych ocenení, čo len potvrdzuje jej kvalitu a obľúbenosť.
Jej súčasťou je vodopádový tunel, prekážkový most, žeriav, dopravný pás a opravárenská stanica. 
Začnite od vrcholu hory, použite žeriav na nakladanie vlaku s príslušenstvom na železničnú dráhu a pokračujte špirálovou dráhou až do dolu.
Cestou k nemu prejdite tunelom s vodopádom. Ak sa rozhodnete odstrániť stenu tunela a otočiť ho hore dnom, môžete dať magickú kvapalinu do pohybu. Cestou natrafíte napr. na prekážkový most a lanový mostík, zastaviť sa môžete na opravárenskej stanici a zazvoniť na výstražný zvonček. Na prepravu rudy z dna bane do tretej úrovne použite dopravný pás. Následne ju vložte do vlaku a odvezte ju na povrch. S touto masívnou horskou baňou sa určite nudiť nebudete.

Rozmery: 78 x 60 x 39 cm

SKU 1172001
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 6943478019874
Kód produktu 38 3755
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško