Dráha Horská baňa

Dráha pri hre prirodzene stimuluje detskú fantáziu a kreativitu, zdokonaľuje jemnú motoriku a schopnosť riešiť problémy.Počet kusov: 32Rozmery: ??? Hmotnosť: 5,02 kg

169.19€

Bežná cena 179.99€

Momentálne nedostupné

179.99€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Dráha pri hre prirodzene stimuluje detskú fantáziu a kreativitu, zdokonaľuje jemnú motoriku a schopnosť riešiť problémy.

Počet kusov: 32

Rozmery: ???

Hmotnosť: 5,02 kg


SKU 1171000
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 6943478018259
Upozornenia Obsahuje malé časti, guľôčky, nebezpečenstvo udusenia. Obsahuje dlhé šnúry, nebezpečenstvo uškrtenia. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Vyžaduje montáž dospelou osobou. Hračka spĺňa európske a americké bezpečnostné štandardy EN 71 a ASTM F963. Ostráňte všetky
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško