Doprava a platba

Prosíme, ak je to možné, minimalizujte kontakt s kuriérom a využite platbu ONLINE. Stačí zvoliť platbu kartou (bez ohľadu na vašu banku) alebo cez internetbanking vašej banky v poslednom kroku objednávky. Ak potrebujete pomôcť, neváhajte nás kontaktovať na +421 948 427 000 alebo eshop@toyeto.sk. Ďakujeme!

Doručenie kuriérom DPD

Po odoslaní balíčka vám príde e-mail s trasovacím číslom. Cestu vašej zásielky tak môžete sledovať online.
V deň doručovania vás bude kuriér informovať cez SMS o predpokladanom čase doručenia.

Termín doručenia: ak ste objednali do 12:00, kuriér vám doručí zásielku nasledujúci pracovný deň. Ak ste objednali po 12:00, zásielka príde o 2 pracovné dni. Víkendové objednávky sú doručované v utorok.

Cena v rámci SR je 4,50 €

Česká republika: Cena dopravy kuriérom do českej republiky je 5,90 €. Pri cene objednávky nad 50 eur je doprava do ČR zadarmo.

Odberné miesto Zásielkovňa

Zásielkovňa

Pri objednávke v e-shope si vyberte výdajné miesto, ktoré máte najbližšie.
Po odoslaní balíčka vám príde e-mail s trasovacím číslom. Cestu vašej zásielky tak môžete sledovať online.
Po doručení zásielky na vami zvolené výdajné miesto dostatene SMS a e-mail s heslom. Od tejto chvíle si ju môžete kedykoľvek do 7 dní vyzdvihnúť.

Termín doručenia: ak ste objednali do 12:00, už v nasledujúci pracovný deň. Ak ste objednali po 12:00, doručenie na výdajné miesto trvá 2 pracovné dni.

Cena: 2,50 €

Rezervácia na predajni

Chystáte sa do našej predajne a máte už vybraté, čo chcete kúpiť? Pri konkrétnom produkte máte vždy možnosť vybrať si rezerváciu tovaru na predajni, ak je v tejto predajni na sklade. Pri rezerovaní vám hračku odložíme, aby ju medzitým v predajni niekto iný nekúpil.

Prosíme, vždy počkajte na potvrdzujúci e-mail. Nechoďte do predajne skôr! Ďakujeme.

Produkt máte od rezervovania odložený maximálne na 36 hodín.

Rýchlosť vybavenia: za normálnych okolností do 2 hodín od prijatia rezervácie (počas otváracích hodín danej predajne). Prosíme, počkajte na potvrdzujúci e-mail, že je vaša rezervácia pripravená.

Cena: zadarmo

Cena produktov na e-shope (nákup online) a v predajni (rezervácia) sa môže líšiť. Pri rezervovaní produktu vždy kupujete za cenu platnú v predajni.

Produkt, ktorý je dostupný na predajni, ale nie je dostupný online, vám bohužiaľ nevieme odoslať na adresu. Ďakujeme za pochopenie.

Online platba kartou

Platobná brána Visa Mastercard Maestro

Rýchla a bezpečná platba kartou prostredníctvom platobnej brány Besteron.

Platobné tlačidlá bánk

Internetbanking

Zvoľte si banku, v ktorej máte účet a zriadený internet banking (UniCredit Bank, Slovenská Sporitelňa, TatraBanka, VÚB Banka, Poštová banka, ČSOB Banka, VIAMO). Po presmerovaní na zabezpečenú stránku banky sa prihlásite a dokončíte úhradu. Po zaplatení počkajte 3-4 sekundy na presmerovanie naspäť na našu stránku, aby platba prebehla korektne. Informáciu o vašej platbe získame obratom a môžeme tak ihneď spracovať vašu objednávku.

Dobierka

Dobierka


Platba pri prebraní tovaru kuriérovi, na pošte alebo na odbernom mieste Zásielkovne.