Doprava a platba

Prosíme, ak je to možné, minimalizujte kontakt s kuriérom a využite platbu ONLINE. Stačí zvoliť platbu kartou (bez ohľadu na vašu banku) alebo cez internetbanking vašej banky v poslednom kroku objednávky. Ak potrebujete pomôcť, neváhajte nás kontaktovať na +421 948 427 000 alebo eshop@toyeto.sk. Ďakujeme!
Osobný odber cez Zásielkovňu funguje bez obmedzení.

Doručenie kuriérom DPD

Po odoslaní balíčka vám príde e-mail s trasovacím číslom. Cestu vašej zásielky tak môžete sledovať online.
V deň doručovania vás bude kuriér informovať cez SMS o predpokladanom čase doručenia.

Termín doručenia: vždy uvádzame pri konkrétnom produkte. Zvyčajne, ak ste objednali do 12:00, kuriér vám doručí zásielku nasledujúci pracovný deň. Ak ste objednali po 12:00, zásielka príde o 2 pracovné dni. Víkendové objednávky sú doručované v utorok. Niektoré položky zvážame z predajní, v takom prípade platí +1 deň navyše, o čom nájdete informáciu pri konkrétnom produkte.

Cena v rámci SR je 4,50 €

Česká republika: Cena dopravy kuriérom do českej republiky je 5,90 €. Pri cene objednávky nad 50 eur je doprava do ČR zadarmo.

Odberné miesto Zásielkovňa

Zásielkovňa

Pri objednávke v e-shope si vyberte výdajné miesto, ktoré máte najbližšie.
Po odoslaní balíčka vám príde e-mail s trasovacím číslom. Cestu vašej zásielky tak môžete sledovať online.
Po doručení zásielky na vami zvolené výdajné miesto dostatene SMS a e-mail s heslom. Od tejto chvíle si ju môžete kedykoľvek do 7 dní vyzdvihnúť.

Termín doručenia: vždy uvádzame pri konkrétnom produkte. Zvyčajne, ak ste objednali do 12:00, doručíme už v nasledujúci pracovný deň. Ak ste objednali po 12:00, doručenie na výdajné miesto trvá 2 pracovné dni. Niektoré položky ešte zvážame z predajní, v takom prípade platí +1 deň navyše, o čom nájdete informáciu pri konkrétnom produkte.

Cena: 2,50 €

Rezervácia na predajni

Chystáte sa do našej predajne a máte už vybraté, čo chcete kúpiť? Pri konkrétnom produkte máte vždy možnosť vybrať si rezerváciu tovaru na predajni, ak je v tejto predajni na sklade. Pri rezerovaní vám hračku odložíme, aby ju medzitým v predajni niekto iný nekúpil.

Prosíme, vždy počkajte na potvrdzujúci e-mail. Nechoďte do predajne skôr! Ďakujeme.

Produkt máte od rezervovania odložený maximálne na 36 hodín.

Rýchlosť vybavenia: za normálnych okolností do 2 hodín od prijatia rezervácie (počas otváracích hodín danej predajne). Prosíme, počkajte na potvrdzujúci e-mail, že je vaša rezervácia pripravená.

Cena: zadarmo

Cena produktov na e-shope (nákup online) a v predajni (rezervácia) sa môže líšiť. Pri rezervovaní produktu vždy kupujete za cenu platnú v predajni.

Produkt, ktorý je dostupný iba na predajni, ale nie je dostupný na nákup online, vám bohužiaľ nevieme odoslať na adresu. Ďakujeme za pochopenie.

Online platba kartou

Platobná brána Visa Mastercard Maestro

Rýchla a bezpečná platba kartou prostredníctvom platobnej brány Besteron.

Platobné tlačidlá bánk

Internetbanking

Zvoľte si banku, v ktorej máte účet a zriadený internet banking (UniCredit Bank, Slovenská Sporitelňa, TatraBanka, VÚB Banka, Poštová banka, ČSOB Banka, VIAMO). Po presmerovaní na zabezpečenú stránku banky sa prihlásite a dokončíte úhradu. Po zaplatení počkajte 3-4 sekundy na presmerovanie naspäť na našu stránku, aby platba prebehla korektne. Informáciu o vašej platbe získame obratom a môžeme tak ihneď spracovať vašu objednávku.

Dobierka

Dobierka


Platba pri prebraní tovaru kuriérovi, na pošte alebo na odbernom mieste Zásielkovne.