Doplnok ku guličkovej dráhe Spiral Twist

Doplnok ku guličkovej dráhe "Spiral Twist" je produktom nemeckej značky Hape a je svojím štýlom vhodný najmä pre chlapcov.Materiálové zloženie: drevo a plastRozmery: 36 x 11 x 18 cmOdporúčaný vek: 4 roky a viac

18.79€

Bežná cena 19.99€

Dostupné ihneď

19.99€

Rezervujte v 4 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Doplnok ku guličkovej dráhe "Spiral Twist" je produktom nemeckej značky Hape a je svojím štýlom vhodný najmä pre chlapcov.

Materiálové zloženie: drevo a plast

Rozmery: 36 x 11 x 18 cm

Odporúčaný vek: 4 roky a viac

SKU 1174298
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 6943478025202
Kód produktu 38.6026
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia. Hračka spĺňa európske a americké bezpečnostné štandardy EN 71 a ASTM F963. Ostráňte všetky časti obalu predtým, ako dáte hračku dieťaťu. Všetky relevantné informácie uchovajte pre
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško