Set zajačik a morské prasiatko

Hra s nádherným dreveným setom podporuje kreativitu, vynaliezavosť a rozprávanie príbehov, hra podľa rolí zasa rozvoj komunikačných zručností a sociálnu interakciu. Sada je vyrobená z odolného a trvalo udržateľného kaučukovníka, vďaka čomu nielenže umožňuje dlhodobú zábavu, zároveň sa stará aj o našu planétu. Doplnky sú zdobené netoxickými farbami a testované sú ... podľa najvyšších bezpečnostných štandardov. Set zahŕňa domček, morské prasiatko, zajačika, misku a mrkvičku. Vhodné pre deti od 3 rokov.Rozery: 9,8 x 9 x 6,5 cm 

čítať viac čítať menej

12.95€

Dostupné ihneď

12.95€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Hra s nádherným dreveným setom podporuje kreativitu, vynaliezavosť a rozprávanie príbehov, hra podľa rolí zasa rozvoj komunikačných zručností a sociálnu interakciu. 

Sada je vyrobená z odolného a trvalo udržateľného kaučukovníka, vďaka čomu nielenže umožňuje dlhodobú zábavu, zároveň sa stará aj o našu planétu. Doplnky sú zdobené netoxickými farbami a testované sú podľa najvyšších bezpečnostných štandardov. 

Set zahŕňa domček, morské prasiatko, zajačika, misku a mrkvičku. 

Vhodné pre deti od 3 rokov.

Rozery: 9,8 x 9 x 6,5 cm 

SKU 1174966
Značka Le Toy Van
Krajina pôvodu Indonézia
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 5060023410458
Kód produktu 727.ME045
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia. Držte mimo dosahu ohňa. Obal uchovajte pre ďalšie využitie.
Le Toy Van
Le Toy Van je hračkárska spoločnosť ocenená hneď niekoľkými cenami. Špecializuje sa na vysoko kvalitné, bezpečné a krásne maľované drevné hračky. Vznikla v roku 1995 v Surrey v Anglicku, v súčasnosti má zastúpenie asi v 50 krajinách sveta. Zakladateľmi sú Georges Le Van a jeho syn Steven. V spoločnosti vychádzajú z toho, že každé dieťa má síce drobné rúčky, no veľkú predstavivosť a fantáziu. Hračky značky Le Toy Van sú vyrábané eticky, zakladajú si na udržateľnosti, kvalite, bezpečnosti a certifikovanej výrobe. Spĺňajú tie najprísnejšie bezpečnostné a kvalitatívne normy, pričom sú vyvíjané vysoko skúseným kreatívnym a inovatívnym tímom pracovníkov. Využívajú len prírodné materiály bezpečné pre deti.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško