Domino Zvieratá z divočiny

Hravo ilustrovaná klasická spoločenská hra s jednoduchými pravidlami, určená pre našich najmenších.Obsahuje 28 väčších obojstranných doštičiek, z ktorých každá je predelená na polovice. Z jednej strany zobrazuje 2 rôzne druhy zvierat, z tej druhej zasa zvieracie labky, a to v rozličných počtoch od 0 po 6. Úlohou detí je pozorne ... hľadať rovnaké zvieratká, alebo rovnaký počet ich odtlačkov a prikladať ich k sebe. Vyhráva ten, ktorý sa zbaví všetkých doštičiek, alebo ten, ktorý skončí hru s ich najmenší počtom.Hra u detí trénuje úchop, jemnú motoriku a koordináciu pohybov očí a rúk, ako aj sústredenosť, pozornosť, vizuálne vnímanie, logické uvažovanie a strategické myslenie. Rovanko ich učí rozpoznávať farby, zvieratá a základné numerické počty.Rozmery jednej doštičky: 13 x 6 cmRozmery balenia: 14 x 7 x 7 cm

čítať viac čítať menej

12.51€

Bežná cena 12.90€

Dostupné ihneď

12.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Hravo ilustrovaná klasická spoločenská hra s jednoduchými pravidlami, určená pre našich najmenších.

Obsahuje 28 väčších obojstranných doštičiek, z ktorých každá je predelená na polovice. Z jednej strany zobrazuje 2 rôzne druhy zvierat, z tej druhej zasa zvieracie labky, a to v rozličných počtoch od 0 po 6. Úlohou detí je pozorne hľadať rovnaké zvieratká, alebo rovnaký počet ich odtlačkov a prikladať ich k sebe. Vyhráva ten, ktorý sa zbaví všetkých doštičiek, alebo ten, ktorý skončí hru s ich najmenší počtom.

Hra u detí trénuje úchop, jemnú motoriku a koordináciu pohybov očí a rúk, ako aj sústredenosť, pozornosť, vizuálne vnímanie, logické uvažovanie a strategické myslenie. Rovanko ich učí rozpoznávať farby, zvieratá a základné numerické počty.

Rozmery jednej doštičky: 13 x 6 cm

Rozmery balenia: 14 x 7 x 7 cm

SKU 1175289
Značka Mudpuppy
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 9780735363052
Kód produktu 662.6305
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Mudpuppy
Americká značka MUDPUPPY má na konte bezmála 180 ocenení. Dôvodom je ich originalita, nápaditý dizajn a edukačná hodnota. Puzzle, skladačky a spoločenské hry Mudpuppy sa predávajú v obchodoch najprestížnejších múzeí sveta. Deťom dokážu zábavne a zrozumiteľne priblížiť okrem abecedy, čísel, geografie či ríše zvierat aj také témy, ako je pop-art, surrealizmus či feminizmus.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško