Domino v krabičke 17 cm

Domino je tradičná spoločenská hra, ktorá potrápi mozgové závity aj tých najšikovnejších. Táto obľúbená hra je určená pre dvoch a viac hráčov, podporuje logické a strategické myslenie a jemnú motoriku. Klasické domino s bielymi bodkami je starostlivo uložené v štýlovej drevenej krabičke a preto nemusíte mať obavy. Vaše domino kocky ... sa len tak ľahko nestratia. Domino je nadčasová spoločenská hra pre dievčatá aj chlapcov vo veku od 4 rokov. Hra obsahuje 28 hracích kameňov.Veľkosť: 17 x 6 x 4cmPribližná hmotnosť: 0,25 kg 

čítať viac čítať menej

7.90€

Dostupné ihneď

Objednajte dnes do 12:00 a doručíme už zajtra

7.90€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Domino je tradičná spoločenská hra, ktorá potrápi mozgové závity aj tých najšikovnejších. Táto obľúbená hra je určená pre dvoch a viac hráčov, podporuje logické a strategické myslenie a jemnú motoriku.


Klasické domino s bielymi bodkami je starostlivo uložené v štýlovej drevenej krabičke a preto nemusíte mať obavy. Vaše domino kocky sa len tak ľahko nestratia.


Domino je nadčasová spoločenská hra pre dievčatá aj chlapcov vo veku od 4 rokov.


Hra obsahuje 28 hracích kameňov.
Veľkosť: 17 x 6 x 4cm
Približná hmotnosť: 0,25 kg 

Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 4013594153355
Kód produktu 48 15335
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou