Domino v krabičke 15 cm

Tradičná spoločenská hra, ktorá potrápi mozgové závity aj tých najšikovnejších! Balená v praktickom a štýlovom úložnom boxe, s obsahom 28 hracích dielikov, určená pre 2 a viacerých hráčov.Ideálna na tréning jemnej motoriky, ale aj na podporu logického a strategického myslenia.Materiálové zloženie: drevoHmotnosť: 0,12 kgRozmery dielika: 3,8 x 1,9 cmOdporúčaný vek: 4 roky a viac

2.90€

Dostupné ihneď

2.90€

Rezervujte v 0 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Tradičná spoločenská hra, ktorá potrápi mozgové závity aj tých najšikovnejších! Balená v praktickom a štýlovom úložnom boxe, s obsahom 28 hracích dielikov, určená pre 2 a viacerých hráčov.

Ideálna na tréning jemnej motoriky, ale aj na podporu logického a strategického myslenia.

Materiálové zloženie: drevo

Hmotnosť: 0,12 kg

Rozmery dielika: 3,8 x 1,9 cm

Odporúčaný vek: 4 roky a viac

SKU 1133820
Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 4013594154499
Kód produktu 48.15449
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško