Domček Sweetheart so zariadením

Dvojposchodový ručne maľovaný drevený domček Sweetheart Cottage ponúka veľa zábavy, ktorá rozvíja kreativitu vášho dieťaťa. Má funkčné otváracie okná, okenice aj dvere a jednotlivé izby sú odlišne zdobené. Navyše súčasťou je tridsaťsedem kusov nábytku. Do domčeka sa zmestia bábiky do veľkosti 15cm. Materiál: vysoko kvalitné drevo z udržateľných a obnoviteľných ... zdrojov, ručne maľované ekologickými farbamiRozmer: 35x63x44cmVáha: 10kg

čítať viac čítať menej

149.90€

Dostupné ihneď

149.90€

Rezervujte v 4 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Dvojposchodový ručne maľovaný drevený domček Sweetheart Cottage ponúka veľa zábavy, ktorá rozvíja kreativitu vášho dieťaťa. Má funkčné otváracie okná, okenice aj dvere a jednotlivé izby sú odlišne zdobené. Navyše súčasťou je tridsaťsedem kusov nábytku. Do domčeka sa zmestia bábiky do veľkosti 15cm.

Materiál: vysoko kvalitné drevo z udržateľných a obnoviteľných zdrojov, ručne maľované ekologickými farbami
Rozmer: 35x63x44cm
Váha: 10kg


SKU 1173483
Značka Le Toy Van
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 5060023411264
Kód produktu 727.H126
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia. Vyžaduje montáž dospelou osobou. Držte mimo dosahu ohňa. Obal uchovajte pre ďalšie využitie.
Le Toy Van
Le Toy Van je hračkárska spoločnosť ocenená hneď niekoľkými cenami. Špecializuje sa na vysoko kvalitné, bezpečné a krásne maľované drevné hračky. Vznikla v roku 1995 v Surrey v Anglicku, v súčasnosti má zastúpenie asi v 50 krajinách sveta. Zakladateľmi sú Georges Le Van a jeho syn Steven. V spoločnosti vychádzajú z toho, že každé dieťa má síce drobné rúčky, no veľkú predstavivosť a fantáziu. Hračky značky Le Toy Van sú vyrábané eticky, zakladajú si na udržateľnosti, kvalite, bezpečnosti a certifikovanej výrobe. Spĺňajú tie najprísnejšie bezpečnostné a kvalitatívne normy, pričom sú vyvíjané vysoko skúseným kreatívnym a inovatívnym tímom pracovníkov. Využívajú len prírodné materiály bezpečné pre deti.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško