Domček Sweet Raspberry Sylvanian Families

Nežný domček Sweet Raspberry je súčasťou série Red Roof House a dá sa prakticky kombinovať s ostatnými domami zo série domčekov s červenými strechami! Sada obsahuje domček, figúrku baby chocolate králika a detskú postieľku so šmýkačkou. Sada je ideálna na rozvoj jemnej detskej motoriky, úchopu či koordinácie pohybov očí a rúk, ale ... aj vizuálneho a priestorového vnímania, slovnej zásoby, fantázie a predstavivosti.Materiálové zloženie: plastRozmery: 24,3 x 26 x 18,7 cmVhodné pre deti od 3 rokov. Jednotlivé sady, prvky a prostredia možno ľubovoľne kombinovať.

čítať viac čítať menej

25.90€

Dostupné ihneď

25.90€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Nežný domček Sweet Raspberry je súčasťou série Red Roof House a dá sa prakticky kombinovať s ostatnými domami zo série domčekov s červenými strechami! 

Sada obsahuje domček, figúrku baby chocolate králika a detskú postieľku so šmýkačkou. 

Sada je ideálna na rozvoj jemnej detskej motoriky, úchopu či koordinácie pohybov očí a rúk, ale aj vizuálneho a priestorového vnímania, slovnej zásoby, fantázie a predstavivosti.

Materiálové zloženie: plast

Rozmery: 24,3 x 26 x 18,7 cm

Vhodné pre deti od 3 rokov. Jednotlivé sady, prvky a prostredia možno ľubovoľne kombinovať.

SKU 1175653
Značka Sylvanian Families
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 5054131053935
Kód produktu 218.5393
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Sylvanian Families
Rodinky Sylvanian Families sú založené na troch princípoch: Príroda, Rodina a Láska. Tieto sú deťom veľmi dobre známe, takže hranice predstavivosti pri hre s hračkami Sylvanian sú neobmedzené. Deti si pri hre rozvíjajú sociálne cítenie a postavenie v rôznych životných rolách. Hračky s postavičkami Sylvanian Families predstavujú dlhú medzinárodnú históriu. Boli vyvinuté v roku 1985 v Japonsku a odtiaľ sa postupne rozšírili cez Veľú Britániu do sveta.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško