SKU
1140268
Dostupnosť: SKLADOM

Domček pre chrobáčikov

34,90 €
Dostupnosť na webe
Ihneď
Dostupnosť v predajniach
Vyberte predajňu

Privítajte na svojom dvore či v záhrade malých kamarátov - chrobáčikov. Postavte im štýlový hotel a sledujte, ako sa v ňom postupne udomácňujú!

Jedinečná kreatívna sada pre chlapcov či dievčatá so šikovnými rukami vás prevedie konštrukciou domčeka pre chrobáky krok za krokom. Pri stavbe si deti osvoja základné postupy pri práci s drevom, zdokonalia si motorické schopnosti aj koordináciu ruka-oko. S hotovým domčekom zase hravou formou nazrú do životného kolobehu najmenších živočíchov. Skvelá hra aj vzdelávacia pomôcka v jednom!

Táto tvorivá sada je vyrobená z prírodných materiálov a neobsahuje žiadne toxické látky.

Rozmery hotového domčeka: 23 x 26 x 22 cm

Rozmery balenia: 30 x 44 x 7 cm 

Vnímavé hračky

Prinášame nápadité a vkusné hračky, ktoré si deti zamilujú a radi sa k nim vracajú. Zmysluplné hračky pre správny vývoj a rozvoj všestranných schopností.

Pre najmilších to najlepšie

Hračky svetových značiek vyberané odborníkmi, ktoré získali mnohé ocenenia. Kvalitné, nezávadné a trvácne hračky, ktoré nie sú len na jedno použitie.

Doprava zadarmo nad 50 €

1700+ odberných miest Zásielkovne (2,50 €), kuriér GLS (3,90 €), pošta na adresu (4,90 €) a v Bratislave aj večerný expres (5,90 €). Bezpečná platba cez platobnú bránu či na dobierku.

Skvelý zákaznícky servis

Neviete, čo presne hľadáte a deti už majú všetko? Spýtajte sa nás, radi odporučíme darček, ktorý určite bude mať úspech. 

Ďalšie produkty Haba