Domček Dream DIY

Domček pre bábiky plný dokonalých detailov – to je splnený sen každého dievčaťa, či už má 3, 6, alebo 9 rokov. Keď navyše môže priložiť ruku k dielu pri jeho stavbe, stáva sa z domčeka tiež sladká odmena za dobre odvedenú prácu.Táto moderná vila pre bábiky ponúka všetko, čo potrebujete ... pre dlhé hodiny zábavnej hry na role. Zároveň však ponecháva dostatok priestoru fantázii, aby si domček každý mohol dovybaviť a upraviť presne podľa seba. Domček na hranie renomovanej nemeckej značky Hape tvoria kvalitné prírodné materiály a vyniká vysokou odolnosťou. Skvelý tip na darček pre dievča od 3 rokov!Hlavný materiál: drevoRozmery: 77,5 x 11,5 x 55 cm

čítať viac čítať menej

80.00€

Bežná cena 159.99€

Dostupné ihneď

159.99€

Rezervujte v 3 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Domček pre bábiky plný dokonalých detailov – to je splnený sen každého dievčaťa, či už má 3, 6, alebo 9 rokov. Keď navyše môže priložiť ruku k dielu pri jeho stavbe, stáva sa z domčeka tiež sladká odmena za dobre odvedenú prácu.

Táto moderná vila pre bábiky ponúka všetko, čo potrebujete pre dlhé hodiny zábavnej hry na role. Zároveň však ponecháva dostatok priestoru fantázii, aby si domček každý mohol dovybaviť a upraviť presne podľa seba. Domček na hranie renomovanej nemeckej značky Hape tvoria kvalitné prírodné materiály a vyniká vysokou odolnosťou. Skvelý tip na darček pre dievča od 3 rokov!

Hlavný materiál: drevo

Rozmery: 77,5 x 11,5 x 55 cm

SKU 1170981
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 6943478010017
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia. Vyžaduje montáž dospelou osobou. Hračka spĺňa európske a americké bezpečnostné štandardy EN 71 a ASTM F963. Ostráňte všetky časti obalu predtým, ako dáte hračku dieťaťu. Všetky re
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško