Dobrodružný domček na strome Sylvanian Families

Existuje mnoho skvelých spôsobov, ako sa výborne zabaviť pri hre s týmto originálnym lesným domčekom na strome!  Domček má štyri malé izbičky. Vnútri stromu je tajná chodba určená len pre deti. Terasa domčeka sa dá vybrať a môžete sa s ňou zahrať samostatne. Hojdačku možno použiť aj ako výťah. Položte ... drevenú kladu na šmýkačku a užite si jazdu dole. Užite si viac zábavy s ďalšími figúrkami a doplnkami Sylvanian Families (predávajú sa samostatne).Ideálne na rozvoj jemnej detskej motoriky, úchopu či koordinácie očí a rúk, ale aj vizuálneho a priestorového vnímania, slovnej zásoby, fantázie a predstavivosti.Set obsahuje: domček na strome, 2x plot, hojdačka/výťah, šmýkačka, drevená klada. Materiálové zloženie: plastRozmery balenia: 38 x 22,5 x 35 cmVhodné pre deti od 3 rokov. Jednotlivé sady, prvky a prostredia možno ľubovoľne kombinovať. Figúrky nie sú súčasťou balenia.

čítať viac čítať menej

32.18€

Bežná cena 42.90€

Dostupné ihneď

42.90€

Rezervujte v 3 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Existuje mnoho skvelých spôsobov, ako sa výborne zabaviť pri hre s týmto originálnym lesným domčekom na strome!  Domček má štyri malé izbičky. Vnútri stromu je tajná chodba určená len pre deti. Terasa domčeka sa dá vybrať a môžete sa s ňou zahrať samostatne. Hojdačku možno použiť aj ako výťah. Položte drevenú kladu na šmýkačku a užite si jazdu dole. Užite si viac zábavy s ďalšími figúrkami a doplnkami Sylvanian Families (predávajú sa samostatne).

Ideálne na rozvoj jemnej detskej motoriky, úchopu či koordinácie očí a rúk, ale aj vizuálneho a priestorového vnímania, slovnej zásoby, fantázie a predstavivosti.

Set obsahuje: domček na strome, 2x plot, hojdačka/výťah, šmýkačka, drevená klada. 

Materiálové zloženie: plast

Rozmery balenia: 38 x 22,5 x 35 cm

Vhodné pre deti od 3 rokov. Jednotlivé sady, prvky a prostredia možno ľubovoľne kombinovať. Figúrky nie sú súčasťou balenia.

SKU 1175658
Značka Sylvanian Families
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 5054131054505
Kód produktu 218.5450
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Sylvanian Families
Rodinky Sylvanian Families sú založené na troch princípoch: Príroda, Rodina a Láska. Tieto sú deťom veľmi dobre známe, takže hranice predstavivosti pri hre s hračkami Sylvanian sú neobmedzené. Deti si pri hre rozvíjajú sociálne cítenie a postavenie v rôznych životných rolách. Hračky s postavičkami Sylvanian Families predstavujú dlhú medzinárodnú históriu. Boli vyvinuté v roku 1985 v Japonsku a odtiaľ sa postupne rozšírili cez Veľú Britániu do sveta.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško