Disk vreckový mini

Vreckový mini disk na hádzanie je produktom značky Sunflex a je výborným darčekom tak pre chlapcov, ako i dievčatá, ktoré obľubujú outdoorové aktivity, pohyb a zábavu! Prstenec sa pohodlne a jednoducho chytá.Disk je ľahký a praktický - vhodný aj na cestovanie, a to hlavne vďaka svojej skladacej konštrukcii. Svojimi mini rozmermi ... ho celkom ľahko zmestíte i do vrecka. Materiálové zloženie: Flexibilný vinylový materiál s hravou a farebnou potlačou v dizajne Color Pro. Odolný voči vode, vetru a UV žiareniu. Priemer: 40 cmHmotnosť: 15 g

čítať viac čítať menej

7.95€

Dostupné ihneď

7.95€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 40 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Vreckový mini disk na hádzanie je produktom značky Sunflex a je výborným darčekom tak pre chlapcov, ako i dievčatá, ktoré obľubujú outdoorové aktivity, pohyb a zábavu! Prstenec sa pohodlne a jednoducho chytá.

Disk je ľahký a praktický - vhodný aj na cestovanie, a to hlavne vďaka svojej skladacej konštrukcii. Svojimi mini rozmermi ho celkom ľahko zmestíte i do vrecka. 

Materiálové zloženie: Flexibilný vinylový materiál s hravou a farebnou potlačou v dizajne Color Pro. Odolný voči vode, vetru a UV žiareniu. 

Priemer: 40 cm

Hmotnosť: 15 g

SKU 1161077
Značka Sunflex
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 6 rokov
EAN 4001078746995
Upozornenia Len pre domáce použitie. Odstráňte všetky časti obalu predtým, než dáte výrobok dieťaťu.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško