Diplodocus

Táto v detailoch dokonale prepracovaná a skvelo ručne pomaľovaná replika dinosaura Diplodocusa poteší nejedného malého zberateľa. Pôsobí realisticky, je vyrobená z plastu bez obsahu BPA či iných toxických látok.Plastové a gumenné zvieratká a figúrky sú populárnou hračkou už niekoľko rokov. Majú všestranné využitie pri rôznych aktivitách a zároveň plnia edukačný ... charakter. Hra s nimi podporuje jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu pohybov očí a rúk, fantáziu i predstavivosť.Rozmery: 46,5 x 5 x 12 cm

čítať viac čítať menej

23.90€

Momentálne nedostupné

23.90€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Táto v detailoch dokonale prepracovaná a skvelo ručne pomaľovaná replika dinosaura Diplodocusa poteší nejedného malého zberateľa. Pôsobí realisticky, je vyrobená z plastu bez obsahu BPA či iných toxických látok.

Plastové a gumenné zvieratká a figúrky sú populárnou hračkou už niekoľko rokov. Majú všestranné využitie pri rôznych aktivitách a zároveň plnia edukačný charakter. Hra s nimi podporuje jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu pohybov očí a rúk, fantáziu i predstavivosť.

Rozmery: 46,5 x 5 x 12 cm

SKU 1172221
Značka Safari
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 095866000981
Kód produktu 175.S303629
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo uduseia.
Safari
Manželia Rubelovci v roku 1982 pri návšteve ZOO objavili jednoduchú kartovú hru s ohrozenými druhmi zvierat. Prebudila v nich túžbu šíriť osvetu skrz radosť z hry, ktorá vyvrcholila vznikom úchvatnej kolekcie zvieracích miniatúr v muzeálnej kvalite. Spolu s ručne maľovanými figúrkami zvierat, dinosaurov a mýtických bytostí SAFARI dieťa dostane aj pútavé a poučné informácie o ich skutočných predlohách.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško