Dinosaurus Plopper

S dinosaurom Plopper sa zabaví dieťa aj dospelý. Umiestnite loptu do papule, stlačte dinovi brucho a sledujte, ako lopta vystrelí do vzdialenosti niekoľkých metrov. Mäkké loptičky sú bezpečné a dinosaurus ponúkne hodiny zábavy, koncentrácie a pohybu. Spolu s hračkou je v balení priložených 6 loptičiek.

13.90€

Dostupné ihneď

Objednajte dnes do 12:00 a doručíme už zajtra

13.90€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

S dinosaurom Plopper sa zabaví dieťa aj dospelý. Umiestnite loptu do papule, stlačte dinovi brucho a sledujte, ako lopta vystrelí do vzdialenosti niekoľkých metrov. Mäkké loptičky sú bezpečné a dinosaurus ponúkne hodiny zábavy, koncentrácie a pohybu.

Spolu s hračkou je v balení priložených 6 loptičiek.

Značka Plopper
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 4260304430088
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou