Dinosaurus Myland zvukový

Originálny a vizuálne lákavý zvukový dinosaurus s postavičkou je produktom americkej značky Kid O a je svojím štýlom vhodný tak pre chlapcov, ako i dievčatá. Hra a kontakt s takýmto typom hračky u detí podporuje rozvoj jemnej detskej motoriky, úchopu, koordinácie oko-ruka, audiovizuálneho vnímania, ale aj predstavivosti a kreativity pri ... vymýšľaní vlastných hier.Hračka vydáva realistické zvuky pravekého lesa, spev exotických vtákov, či dupanie dinosaurov. Všetko to timuluje fantáziu a predstavivosť dieťaťa a oboznamuje ho to s dnes už zabudnutými zvukmi pravekej prírody.Hry a hračky americkej značky Kid O spĺňaju všetky bezpečnostné a zdravotné smernice. Vyznačujú sa minimalistickým a unikátnym dizajnom; ich obaly sú vyrábané zo 100 % recyklovaného materiálu.Rozmery: 22,4 x 5,6 x 11,2 cmOdporúčaný vek: 2 roky a viac

čítať viac čítať menej

26.53€

Bežná cena 37.90€

Dostupné ihneď

37.90€

Rezervujte v 0 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Originálny a vizuálne lákavý zvukový dinosaurus s postavičkou je produktom americkej značky Kid O a je svojím štýlom vhodný tak pre chlapcov, ako i dievčatá. Hra a kontakt s takýmto typom hračky u detí podporuje rozvoj jemnej detskej motoriky, úchopu, koordinácie oko-ruka, audiovizuálneho vnímania, ale aj predstavivosti a kreativity pri vymýšľaní vlastných hier.

Hračka vydáva realistické zvuky pravekého lesa, spev exotických vtákov, či dupanie dinosaurov. Všetko to timuluje fantáziu a predstavivosť dieťaťa a oboznamuje ho to s dnes už zabudnutými zvukmi pravekej prírody.

Hry a hračky americkej značky Kid O spĺňaju všetky bezpečnostné a zdravotné smernice. Vyznačujú sa minimalistickým a unikátnym dizajnom; ich obaly sú vyrábané zo 100 % recyklovaného materiálu.

Rozmery: 22,4 x 5,6 x 11,2 cm

Odporúčaný vek: 2 roky a viac

SKU 1171850
Značka Kid O
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 843583004429
Kód produktu 316.0474
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško