Dinosaurie vajce

Zahrajte sa na skutočných objaviteľov a bádateľov doby prehistorickej. Vykopte z vajíčiek až 12 druhov najrôznejších dinosaurov, zbierajte ich a spoznávajte. Súčasťou balenia je aj nástroj na kopanie a farebný návod.Rozmery balenia: 32,50 x 16 x 21 cm

2.94€

Bežná cena 3.00€

Momentálne nedostupné

3.00€

Rezervujte v 3 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Zahrajte sa na skutočných objaviteľov a bádateľov doby prehistorickej. Vykopte z vajíčiek až 12 druhov najrôznejších dinosaurov, zbierajte ich a spoznávajte.

Súčasťou balenia je aj nástroj na kopanie a farebný návod.

Rozmery balenia: 32,50 x 16 x 21 cmSKU 1173837
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 6 rokov
EAN 3700802102052
Kód produktu 253.D6O
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško