Diár A5 s korkovým obalom

Originálny diár v korkovom prevedení z dielne Pixie Crew vo formáte A5, ktorý ponúka až 80 linajkových listov (160 stránok) na zapisovanie vašich skvelých nápadov, poznámok, či tajností. Korkový obal je možné použiť na iný zápisník alebo knihu rovnakej veľkosti.Na prednej strane je umiestnená obľúbená silikónová plocha, ktorá predstavuje priestor ... pre 227ks políčok, na ktoré môžete patentovaným spôsobom umiestniť až stovku farebných „pixiekov“, ktoré sú súčasťou diára. Zároveň ich kedykoľvek môžete vymeniť za iné a tak stále dokola vytvárať stále novší dizajn. Originálny doplnok, ktorý umožní deťom prejaviť vlastnú kreativitu, osobnosť a jedinečnosť. Veľkosť: 22x15x2cm

čítať viac čítať menej

17.66€

Bežná cena 18.99€

Dostupné ihneď

Objednajte dnes do 12:00 a doručíme už zajtra

18.99€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Originálny diár v korkovom prevedení z dielne Pixie Crew vo formáte A5, ktorý ponúka až 80 linajkových listov (160 stránok) na zapisovanie vašich skvelých nápadov, poznámok, či tajností. Korkový obal je možné použiť na iný zápisník alebo knihu rovnakej veľkosti.

Na prednej strane je umiestnená obľúbená silikónová plocha, ktorá predstavuje priestor pre 227ks políčok, na ktoré môžete patentovaným spôsobom umiestniť až stovku farebných „pixiekov“, ktoré sú súčasťou diára. Zároveň ich kedykoľvek môžete vymeniť za iné a tak stále dokola vytvárať stále novší dizajn.

Originálny doplnok, ktorý umožní deťom prejaviť vlastnú kreativitu, osobnosť a jedinečnosť.

Veľkosť: 22x15x2cm

Značka Pixie Crew
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 2100000007790
Kód produktu 726.PXN-05-CORK
Upozornenia Nevhodné pre det do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou