Diár A5 s korkovým obalom

Originálny diár v korkovom prevedení vo formáte A5, ktorý ponúka až 80 linajkových listov (160 stránok) na zapisovanie nápadov či poznámok. Korkový obal je možné použiť aj na iný zápisník alebo knihu v rovnakej veľkosti.Na prednej strane je umiestnená obľúbená silikónová plocha, ktorá predstavuje priestor, na ktorý môžete patentovaným spôsobom ... umiestniť až 100 ks farebných pixelkov, ktoré sú súčasťou balenia. Zároveň ich môžete kedykoľvek vymeniť za iné, a tak stále dookola vytvárať novší dizajn. Doplnok, ktorý umožní deťom prejaviť vlastnú osobnosť, jedinečnosť a kreativitu.Rozmery: 22 x 15 x 2 cm

čítať viac čítať menej

18.23€

Bežná cena 18.99€

Dostupné ihneď

18.99€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Originálny diár v korkovom prevedení vo formáte A5, ktorý ponúka až 80 linajkových listov (160 stránok) na zapisovanie nápadov či poznámok. Korkový obal je možné použiť aj na iný zápisník alebo knihu v rovnakej veľkosti.

Na prednej strane je umiestnená obľúbená silikónová plocha, ktorá predstavuje priestor, na ktorý môžete patentovaným spôsobom umiestniť až 100 ks farebných pixelkov, ktoré sú súčasťou balenia. Zároveň ich môžete kedykoľvek vymeniť za iné, a tak stále dookola vytvárať novší dizajn.

Doplnok, ktorý umožní deťom prejaviť vlastnú osobnosť, jedinečnosť a kreativitu.

Rozmery: 22 x 15 x 2 cm

SKU 1174467
Značka Pixie Crew
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 2100000007790
Kód produktu 726.PXN-05-CORK
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško