Detský vláčik Sylvanian Families

Roztomilý detský vláčik a stanica sú ďalším unikatným doplnkom zo série Sylvanian Families a potešia nielen deti, ale aj vášnivých zberateľov!Balenie obsahuje základňu s koľajovou dráhou, vláčik, stanicu, závoru so semaforom a figúrku malého medvedíka (výška cca 4,5 cm). Sada je ideálna na rozvoj jemnej detskej motoriky, úchopu či koordinácie pohybov ... očí a rúk, ale aj vizuálneho a priestorového vnímania, slovnej zásoby, fantázie a predstavivosti.Materiálové zloženie: plast, guma, textilRozmery: 13 x 20,5 x 6 cmVhodné pre deti od 3 rokov. Jednotlivé sady, prvky a prostredia možno ľubovoľne kombinovať.Figúrky Sylvanian Families sú vyrobené z plastu, majú korálkové očká a ich telíčko je potiahnuté jemným semišom. Sú príjemné na dotyk a pôsobia jemne chlpato. Majú krásne, detailne prepracované oblečenie.

čítať viac čítať menej

12.90€

Dostupné ihneď

12.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Roztomilý detský vláčik a stanica sú ďalším unikatným doplnkom zo série Sylvanian Families a potešia nielen deti, ale aj vášnivých zberateľov!

Balenie obsahuje základňu s koľajovou dráhou, vláčik, stanicu, závoru so semaforom a figúrku malého medvedíka (výška cca 4,5 cm). 

Sada je ideálna na rozvoj jemnej detskej motoriky, úchopu či koordinácie pohybov očí a rúk, ale aj vizuálneho a priestorového vnímania, slovnej zásoby, fantázie a predstavivosti.

Materiálové zloženie: plast, guma, textil

Rozmery: 13 x 20,5 x 6 cm

Vhodné pre deti od 3 rokov. Jednotlivé sady, prvky a prostredia možno ľubovoľne kombinovať.

Figúrky Sylvanian Families sú vyrobené z plastu, majú korálkové očká a ich telíčko je potiahnuté jemným semišom. Sú príjemné na dotyk a pôsobia jemne chlpato. Majú krásne, detailne prepracované oblečenie.

SKU 1175651
Značka Sylvanian Families
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 5054131053201
Kód produktu 218.5320
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Sylvanian Families
Rodinky Sylvanian Families sú založené na troch princípoch: Príroda, Rodina a Láska. Tieto sú deťom veľmi dobre známe, takže hranice predstavivosti pri hre s hračkami Sylvanian sú neobmedzené. Deti si pri hre rozvíjajú sociálne cítenie a postavenie v rôznych životných rolách. Hračky s postavičkami Sylvanian Families predstavujú dlhú medzinárodnú históriu. Boli vyvinuté v roku 1985 v Japonsku a odtiaľ sa postupne rozšírili cez Veľú Britániu do sveta.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško