Detský set na hranie

Originálny detský set je plný prekvapení! Svojím štýlom a neutrálnym vizuálnym prevedením je ideálnym darčekom pre chlapcov, ako i dievčatá. Podporí u nich jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, sústredenosť, audiovizuálne vnímanie, ale aj predstavivosť a kreativitu. Je produktom značky B. Toys a obsahuje farbami hýriace hryzátko, kocky, loptičky a ... rozkošnú bacuľatú plyšovú zebru.Rozmery: 31 x 9 x 24 cmOdporúčaný vek: od narodenia

čítať viac čítať menej

24.40€

Bežná cena 24.90€

Dostupné ihneď

24.90€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Originálny detský set je plný prekvapení! Svojím štýlom a neutrálnym vizuálnym prevedením je ideálnym darčekom pre chlapcov, ako i dievčatá. Podporí u nich jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, sústredenosť, audiovizuálne vnímanie, ale aj predstavivosť a kreativitu. Je produktom značky B. Toys a obsahuje farbami hýriace hryzátko, kocky, loptičky a rozkošnú bacuľatú plyšovú zebru.

Rozmery: 31 x 9 x 24 cm

Odporúčaný vek: od narodenia

SKU 1174609
Značka B.Toys
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 062243330511
Kód produktu 195.1569
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško