Detský ruksak Robot new

Farebný detský batoh - ľahký, skladný a praktický, a to nielen do školy, ale aj na cestovanie.Obsah a vybavenie: Dvojité zipsy, nastaviteľné polstrované popruhy, nylonová rúčka, zosilnené bočné vrecko na fľašu na pitie, priestranná priehradka na knihy a písacie potreby a menšia priehradka na drobnosti vpredu.Materiálové zloženie: vysoko kvalitný a ... odolný polyesterRozmery: cca 29 x 35,5 cm

čítať viac čítať menej

33.85€

Bežná cena 34.90€

Dostupné ihneď

34.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Farebný detský batoh - ľahký, skladný a praktický, a to nielen do školy, ale aj na cestovanie.

Obsah a vybavenie: Dvojité zipsy, nastaviteľné polstrované popruhy, nylonová rúčka, zosilnené bočné vrecko na fľašu na pitie, priestranná priehradka na knihy a písacie potreby a menšia priehradka na drobnosti vpredu.

Materiálové zloženie: vysoko kvalitný a odolný polyester

Rozmery: cca 29 x 35,5 cm

SKU 1170948
Značka Crocodile Creek
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 732396464158
Kód produktu 661.4641-5
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Crocodile Creek
Pestrofarebné, moderné a nápadité. Tašky, doplnky a potreby na stolovanie značky CROCODILE CREEK deti upútajú na prvý pohľad. Spokojní ale zároveň môžu byť aj rodičia – táto značka mimoriadne dbá na bezpečnosť a nezávadnosť svojich produktov. Nenájdete v nich žiadne PVC, BPA, ftaláty a ďalšie škodliviny a prechádzajú prísnymi laboratórnymi testami.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško