Detský obedový set Mačky

Detský obedový set v zložení tanier, miska a šálka s obojstranným úchytom - s motívom mačiek a v typickom štýle značky Moulin Roty!  Hravý dizajn, jemné pastelové farby, ľahký a bezpečný materiál... Vhodný darček tak pre chlapcov, ako i dievčatá. Materiálové zloženie: melamín (bez obsahu BPA) Odporúčaný vek: od narodenia ... do 1 roka Priemer taniera: 22 cm Upozornenie: Nevhodný do mikrovlnnej rúry, vhodný do umývačky riadu.

čítať viac čítať menej

29.00€

Bežná cena 29.90€

Dostupné ihneď

29.90€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Detský obedový set v zložení tanier, miska a šálka s obojstranným úchytom - s motívom mačiek a v typickom štýle značky Moulin Roty! 

Hravý dizajn, jemné pastelové farby, ľahký a bezpečný materiál... Vhodný darček tak pre chlapcov, ako i dievčatá.

Materiálové zloženie: melamín (bez obsahu BPA)

Odporúčaný vek: od narodenia do 1 roka

Priemer taniera: 22 cm

Upozornenie: Nevhodný do mikrovlnnej rúry, vhodný do umývačky riadu.

SKU 1161132
Značka Moulin Roty
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 3575676602300
Kód produktu 32.660230
Moulin Roty
História značky MOULIN ROTY sa začala písať pred 45 rokmi, keď skupinka nadšencov hľadala miesto pre spoločnú tvorbu a komunitný život. Kúpili starý mlyn, zrekonštruovali ho - a možno práve jeho genius loci je za tým, že sa z firmy stal po celom svete symbol francúzskeho šmrncu a perfekcionizmu. Ich hračky spoznáte podľa chic dizajnu, lahodnej farebnej škály a materiálov, ktorých sa zatúžite dotknúť. Jedinečné hračky francúzskej značky Moulin Roty pre najmenších snúbia zmysel pre krásu s kvalitou. Jemné mojkavé materiály a harmonické farby prináša Moulin Roty na trh už od roku 1972. Partia umelcov - kamarátov začala tvoriť "hračky minulosti pre deti súčasnosti" - hebké a snové textilné bábiky, plyšové zvieratká z krajiny fantázie, krásne melódie na zaspávanie, hryzadlá a hrkálky, mojkacie uteráčiky, alebo klasické plyšáky v originálnom prevedení. Každá kolekcia má svoju roztomilú estetiku. Hračky z dielne Moulin Roty potešia nie len detičky, ale aj tých najnáročnejších rodičov.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško