Detský mikrofón

Rozvíja predstavivosť, hudobný sluch a zmysel pre rytmus.Materiálové zloženie: zdravotne nezávadné materiály Rozmery: 8 x 8 x 21,8 cm Hmotnosť: 0,13 kg

9.39€

Bežná cena 9.99€

Dostupné ihneď

9.99€

Rezervujte v 7 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Rozvíja predstavivosť, hudobný sluch a zmysel pre rytmus.

Materiálové zloženie: zdravotne nezávadné materiály

Rozmery: 8 x 8 x 21,8 cm

Hmotnosť: 0,13 kg

SKU 1172275
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 1 roka
EAN 6943478019027
Kód produktu 38.0337
Upozornenia Hračka spĺňa európske a americké bezpečnostné štandardy EN 71 a ASTM F963. Ostráňte všetky časti obalu predtým, ako dáte hračku dieťaťu. Všetky relevantné informácie uchovajte pre prípad potreby. Dekorácie a farby sa môžu líšiť.
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško