Prstové maňušky Kamaráti z lesa

Je čas na príbeh! Farebné figúrky sú výborným doplnkom a spestrením každého vyrozprávaného príbehu. Figúrky sú vhodné na detske pršteky, no zmestia sa aj na tie dospelé.Rozprávanie príbehov a imaginárna hra rozvíja u detí sociálne zručnosti a kreativitu.Materiálové zloženie: mäkčený plast/gumaVýška postavičky: 7,6 cm

9.70€

Bežná cena 9.90€

Momentálne nedostupné

9.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Je čas na príbeh! Farebné figúrky sú výborným doplnkom a spestrením každého vyrozprávaného príbehu. Figúrky sú vhodné na detske pršteky, no zmestia sa aj na tie dospelé.

Rozprávanie príbehov a imaginárna hra rozvíja u detí sociálne zručnosti a kreativitu.

Materiálové zloženie: mäkčený plast/guma

Výška postavičky: 7,6 cm

SKU 1174962
Značka B.Toys
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 10 mesiacov
EAN 062243409118
Kód produktu 195.1741
Upozornenia Vhodné pre deti od 10 mesiacov. Odstráňte všetky časti obalu predtým než dáte hračku dieťaťu. Farby sa môžu líšiť.
B.Toys
Battat BATTAT je rodinná firma s vyše storočnou tradíciou. Ich poznávacím znamením je dôraz na nadčasovosť a edukatívny prínos hračiek pre deti. Aby si ich hračky mohol dovoliť naozaj každý, majú dômyselnú stratégiu, ako skĺbiť nízke náklady s férovými podmienkami výroby. Firma tiež priamo zo ziskov podporuje projekt vzdelávania detí z tretieho sveta (WE), ktorý založil len 12-ročný Craig Kielbirger.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško