Detský fľaša Dúhové spektrum

Podporte pitný režim svojich detí. Zdravá plastová fľaša je skvelým doplnkom do školy, ale tiež do batôžka na výlety!Fľašu s objemom 400 ml zdobí roztomilý motív a jemné farby - je preto vhodná tak pre chlapcov, ako i dievčatká. Hravá fľaša pre deti je vyrobená z nezávadného plastu bez obsahu BPA. Má praktický vrchnák, ktorý sa jednoducho zaistí a tak sa tekutina z fľaše nevyleje ani pri jej prevrátení. Má tiež praktický úchyt - textilnú šnúrku, ktorú je možné kedykoľvek odstrániť. Fľaša je vhodná do umývačky riadu.Použitý materiál: plast a polyesterPriemer a rozmery: 6,7 cm / 18 x 6,7 x 6,7 cm

10.03€

Bežná cena 10.90€

Dostupné ihneď

Objednajte dnes do 12:00 a doručíme už zajtra

10.03€

Bežná cena 10.90€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Podporte pitný režim svojich detí. Zdravá plastová fľaša je skvelým doplnkom do školy, ale tiež do batôžka na výlety!

Fľašu s objemom 400 ml zdobí roztomilý motív a jemné farby - je preto vhodná tak pre chlapcov, ako i dievčatká.

Hravá fľaša pre deti je vyrobená z nezávadného plastu bez obsahu BPA. Má praktický vrchnák, ktorý sa jednoducho zaistí a tak sa tekutina z fľaše nevyleje ani pri jej prevrátení. Má tiež praktický úchyt - textilnú šnúrku, ktorú je možné kedykoľvek odstrániť. Fľaša je vhodná do umývačky riadu.

Použitý materiál: plast a polyester

Priemer a rozmery: 6,7 cm / 18 x 6,7 x 6,7 cm

Značka Haba
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 4010168241388
Kód produktu 36.304471
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou