Detský fľaša Dúhové spektrum

Podporte pitný režim svojich detí. Zdravá plastová fľaša je skvelým doplnkom do školy, ale tiež do batôžka na výlety!Fľašu s objemom 400 ml zdobí roztomilý motív a jemné farby - je preto vhodná tak pre chlapcov, ako i dievčatká. Hravá fľaša pre deti je vyrobená z nezávadného plastu bez obsahu ... BPA. Má praktický vrchnák, ktorý sa jednoducho zaistí a tak sa tekutina z fľaše nevyleje ani pri jej prevrátení. Má tiež praktický úchyt - textilnú šnúrku, ktorú je možné kedykoľvek odstrániť. Fľaša je vhodná do umývačky riadu.Použitý materiál: plast a polyesterPriemer a rozmery: 6,7 cm / 18 x 6,7 x 6,7 cm

čítať viac čítať menej

11.31€

Bežná cena 11.90€

Dostupné ihneď

11.90€

Rezervujte v 7 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Podporte pitný režim svojich detí. Zdravá plastová fľaša je skvelým doplnkom do školy, ale tiež do batôžka na výlety!

Fľašu s objemom 400 ml zdobí roztomilý motív a jemné farby - je preto vhodná tak pre chlapcov, ako i dievčatká.

Hravá fľaša pre deti je vyrobená z nezávadného plastu bez obsahu BPA. Má praktický vrchnák, ktorý sa jednoducho zaistí a tak sa tekutina z fľaše nevyleje ani pri jej prevrátení. Má tiež praktický úchyt - textilnú šnúrku, ktorú je možné kedykoľvek odstrániť. Fľaša je vhodná do umývačky riadu.

Použitý materiál: plast a polyester

Priemer a rozmery: 6,7 cm / 18 x 6,7 x 6,7 cm

SKU 1174413
Značka Haba
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 4010168241388
Kód produktu 36.304471
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško