Detské peniaze Euro

Realisticky pôsobiace detské Euro peniaze pre všetkých malých obchodníkov a predavačov! Sada obsahuje 84 papierových bankoviek a 32 mincí.Vďaka nim si deti potrénujú nielen úchop, jemnú motoriku a koordináciu očí a rúk, ale sa aj hravou formou naučia zaobchádzať s peniazmi a uvedomia si ich hodnotu. Pomôže im to tiež ... rozvinúť slovnú zásobu a abstraktné myslenie.Materiálové zloženie: papier, plastHmotnosť: 0,09 kgRozmery bankoviek: cca 10,5 x 4,5 cmPriemery mincí: 1,6 - 2,3 cm

čítať viac čítať menej

4.50€

Momentálne nedostupné

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 30 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Realisticky pôsobiace detské Euro peniaze pre všetkých malých obchodníkov a predavačov! Sada obsahuje 84 papierových bankoviek a 32 mincí.

Vďaka nim si deti potrénujú nielen úchop, jemnú motoriku a koordináciu očí a rúk, ale sa aj hravou formou naučia zaobchádzať s peniazmi a uvedomia si ich hodnotu. Pomôže im to tiež rozvinúť slovnú zásobu a abstraktné myslenie.

Materiálové zloženie: papier, plast

Hmotnosť: 0,09 kg

Rozmery bankoviek: cca 10,5 x 4,5 cm

Priemery mincí: 1,6 - 2,3 cm

SKU 1130998
Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4013594518536
Kód produktu 48.51853
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou