Detské multikombinačky

Multifunkčný pomocník pre všetkých malých kutilov či dobrodruhov. Malý a praktický skladací nástroj obsahuje rezačku na drôt, otvárač na fľaše, pilník, skrutkovač, zúbkovaný nožík a iné pomôcky. Všetko špeciálne uspôsobené potrebám aj schopnostiam detských rúk.Vhodné pre deti od 10 rokov.

14.90€

Dostupné ihneď

14.90€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Multifunkčný pomocník pre všetkých malých kutilov či dobrodruhov.

Malý a praktický skladací nástroj obsahuje rezačku na drôt, otvárač na fľaše, pilník, skrutkovač, zúbkovaný nožík a iné pomôcky. Všetko špeciálne uspôsobené potrebám aj schopnostiam detských rúk.

Vhodné pre deti od 10 rokov.

SKU 1170712
Značka Corvus
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 4047542752222
Upozornenia Tovar nie je hračka. Nevhodné pre deti do 10 rokov. Obsahuje ostré hrany, nebezpečenstvo porezania. Pri potrebe použitia jedného elementu, musia byť ostatné elementy zaistené. Pri zaisťovaní elementov dávajte pozor na prsty! Používať výhradne pod dohľadom
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško