Detská ústna harmonika Triola

Detské hudobné nástroje sú nie len veľkou zábavou, ale aj skvelým spôsobom, ako rozvíjať nadanie a kreativitu. Harmonika Triola je pre všetkých malých hudobníkov tým najlepším úvodom. Hravou formou učí základom čítania nôt. Každý tón označuje klávesa príslušnej farby a s priloženými osnovami obľúbených detských pesničiek môžete ihneď začať naplno muzicírovať! ... Zároveň je skvelým spôsobom ako si precvičiť dýchanie.Počet tónov: 12 (G1 - D2)Rozmery balenia: 29.3 x 6,1 x 2,5 cmHmotnosť: 181 g

čítať viac čítať menej

37.90€

Momentálne nedostupné

37.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Detské hudobné nástroje sú nie len veľkou zábavou, ale aj skvelým spôsobom, ako rozvíjať nadanie a kreativitu. Harmonika Triola je pre všetkých malých hudobníkov tým najlepším úvodom. Hravou formou učí základom čítania nôt. Každý tón označuje klávesa príslušnej farby a s priloženými osnovami obľúbených detských pesničiek môžete ihneď začať naplno muzicírovať! Zároveň je skvelým spôsobom ako si precvičiť dýchanie.

Počet tónov: 12 (G1 - D2)

Rozmery balenia: 29.3 x 6,1 x 2,5 cm

Hmotnosť: 181 g

SKU 1116297
Značka Triola
Krajina pôvodu Nemecko
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 4250331207180
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško