Detská prilba Micro Doodle Spot M (53-57 cm)

Krásna a bezpečná prilba značky Micro s nastaviteľnou veľkosťou pomocou upínacieho kolieska. Prilba je vhodná pre jazdu na kolobežke, detskom odrážadle, kolieskových korčuliach, alebo na skateboarde.Polstrované vnútro prilby prispieva k ešte väčšiemu komfortu a bezpečiu. Prilba má 11 vetracích otvorov pre zaistenie kvalitného odvetrávania detskej hlavičky.Pri výbere prilby odporúčame zmerať ... obvod hlavy a podľa nameraných hodnôt vybrať správnu veľkosť.Veľkosť prilby: M (53-57cm)Materiál: tvrdený plastFarba: biela s farebným potiskomHmotnosť: 420g

čítať viac čítať menej

37.90€

Dostupné ihneď

37.90€

Rezervujte v 0 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Krásna a bezpečná prilba značky Micro s nastaviteľnou veľkosťou pomocou upínacieho kolieska. Prilba je vhodná pre jazdu na kolobežke, detskom odrážadle, kolieskových korčuliach, alebo na skateboarde.
Polstrované vnútro prilby prispieva k ešte väčšiemu komfortu a bezpečiu. Prilba má 11 vetracích otvorov pre zaistenie kvalitného odvetrávania detskej hlavičky.

Pri výbere prilby odporúčame zmerať obvod hlavy a podľa nameraných hodnôt vybrať správnu veľkosť.

Veľkosť prilby: M (53-57cm)
Materiál: tvrdený plast
Farba: biela s farebným potiskom
Hmotnosť: 420g

SKU 1172717
Značka Micro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 7640170573671
Kód produktu 160.AC2053
Upozornenia Prilba by nemala byť používaná deťmi pri horolezectve, alebo iných aktivitách, pri ktorých hrozí riziko zavesenia, alebo zachytenia hlavy.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško