Detská prilba Micro Coral M (53-57cm)

Krásna a bezpečná prilba značky Micro s nastaviteľnou veľkosťou pomocou upínacieho kolieska. Prilba je vhodná pre jazdu na kolobežke, detskom odrážadle, kolieskových korčuliach, alebo na skateboarde. Polstrované vnútro prilby prispieva k ešte väčšiemu komfortu a bezpečiu. Má 11 vetracích otvorov pre zaistenie kvalitného odvetrávania detskej hlavičky.Pri výbere prilby odporúčame zmerať ... obvod hlavy dieťaťa a podľa nameraných hodnôt vybrať správnu veľkosť.Veľkosť prilby: M (53-57 cm)Farba: Koralová matnáMateriál: tvrdený plastHmotnosť: 420 g

čítať viac čítať menej

28.90€

Dostupné ihneď

28.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Krásna a bezpečná prilba značky Micro s nastaviteľnou veľkosťou pomocou upínacieho kolieska.

Prilba je vhodná pre jazdu na kolobežke, detskom odrážadle, kolieskových korčuliach, alebo na skateboarde.
Polstrované vnútro prilby prispieva k ešte väčšiemu komfortu a bezpečiu. Má 11 vetracích otvorov pre zaistenie kvalitného odvetrávania detskej hlavičky.

Pri výbere prilby odporúčame zmerať obvod hlavy dieťaťa a podľa nameraných hodnôt vybrať správnu veľkosť.

Veľkosť prilby: M (53-57 cm)

Farba: Koralová matná

Materiál: tvrdený plast

Hmotnosť: 420 g

SKU 1173779
Značka Micro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 7640108567482
Kód produktu 160.AC4501
Upozornenia Prilba by nemala byť používaná deťmi pri horolezectve, alebo iných aktivitách, pri ktorých hrozí riziko zavesenia, alebo zachytenia hlavy.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško