Detská Prilba Globber Flowers fialová XS (48-51cm)

Ochranné pomôcky a prilby Globber patria vo svojej triede k najobľúbenejším a najkvalitnejším na svete. Na rozdiel od väčšiny ekonomických prilieb, špičkové helmy Globber sa vyrábajú z kvalitného a pevného termoplastu ABS, ktorý je v súlade s najprísnejšími bezpečnostnými štandardmi.Prilba je stopercentne homogénna na celom svojom povrchu. V prípade pádu ... či nárazu zabezpečuje najoptimálnejšiu ochranu tým, že náraz rozloží po celej svojej ploche a minimalizuje tak jeho pôsobenie na malého jazdca. Prilba je zároveň veľmi komfortná a nechýbajú jej ani vetracie prieduchy. Možno ju nastaviť v rozpätí niekoľkých centimetrov tak, aby dieťaťu vždy dokonale sadla.Povrchový materiál: ABS (3 mm)Materiál výstuže: EPSBezpečnostná kategória: +A1 , CE-1078 TÜV-GS

čítať viac čítať menej

29.95€

Dostupné na predajni

29.95€

Rezervujte v 3 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Ochranné pomôcky a prilby Globber patria vo svojej triede k najobľúbenejším a najkvalitnejším na svete. Na rozdiel od väčšiny ekonomických prilieb, špičkové helmy Globber sa vyrábajú z kvalitného a pevného termoplastu ABS, ktorý je v súlade s najprísnejšími bezpečnostnými štandardmi.

Prilba je stopercentne homogénna na celom svojom povrchu. V prípade pádu či nárazu zabezpečuje najoptimálnejšiu ochranu tým, že náraz rozloží po celej svojej ploche a minimalizuje tak jeho pôsobenie na malého jazdca. Prilba je zároveň veľmi komfortná a nechýbajú jej ani vetracie prieduchy. Možno ju nastaviť v rozpätí niekoľkých centimetrov tak, aby dieťaťu vždy dokonale sadla.

Povrchový materiál: ABS (3 mm)

Materiál výstuže: EPS

Bezpečnostná kategória: +A1 , CE-1078 TÜV-GS

SKU 1174852
Značka Globber
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 4897070182264
Kód produktu 721.504-004
Upozornenia Túto prilbu nesmú používať deti pri lezení alebo robení iných činností, pri ktorých existuje riziko uškrtenia/zavesenia, ak dieťa uviazne zachytené za prilbu.
Globber
Značka Globber vznikla len nedávno, no jej zakladatelia v segmente kolesových jazdných prostriedkov pôsobili už dlhé dve desaťročia. Globber sídli vo Francúzsku, dnes sa však už predáva v 65 krajinách po celom svete. Jednou z najväčších predností tejto značky je jej neúnavná práca na inováciách. V Globber veria, že nič nie je také dokonalé, aby to nemohlo byť ešte lepšie. Na konte tak majú už viacero vychytáviek, ktoré pôžitok z jazdy a univerzálne využitie kolobežiek ešte prehlbujú. S jedným zo svojich najodvážnejších modelov, skladacou kolobežkou 5-v-1 pre predškolákov, získali prestížne ocenenie Toy Award z Medzinárodného veľtrhu hračiek v Norimbergu 2016.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško