Detská Led baterka

Detská baterka s 9 LED diódami pre všetkých malých objaviteľov. Neodmysliteľná výbava na každú expedíciu, kempovanie či do tábora.  Baterka vyniká vysokou žiarivosťou a spoľahlivosťou, nechýba jej ani popruh na zápästie, vďaka ktorému je takmer nemožné ju stratiť. Skvelý tip na darček pre chlapcov, ale aj pre dievčatá, ktorým nechýba ... dobrodružný duch. Vyžaduje 3 x AAA batérie (nie sú súčasťou balenia) Materiál: hliník

čítať viac čítať menej

7.99€

Momentálne nedostupné

7.99€

Rezervujte v 3 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Detská baterka s 9 LED diódami pre všetkých malých objaviteľov. Neodmysliteľná výbava na každú expedíciu, kempovanie či do tábora. 

Baterka vyniká vysokou žiarivosťou a spoľahlivosťou, nechýba jej ani popruh na zápästie, vďaka ktorému je takmer nemožné ju stratiť. Skvelý tip na darček pre chlapcov, ale aj pre dievčatá, ktorým nechýba dobrodružný duch.

Vyžaduje 3 x AAA batérie (nie sú súčasťou balenia)

Materiál: hliník

SKU 1170709
Značka Corvus
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 4047542120052
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško