Detektor kovov

Detektor kovov s podsvieteným digitálnym displejom a zvukovou funkciou s regulovateľnou hlasitosťou. Dĺžku rukoväte, ako aj citlivosť detekcie je možné nastaviť. Súčasťou balenia je aj inštruktážny list s farebnými ilustráciami.Deti sa s ním zaručene nudiť nebudú - môžu ho nosiť na výlety a objavovať nepoznané.Prístroj si vyžaduje 1 9V batériu ... (LR61), ktorá nie je súčasťou balenia.Rozmery balenia: 40,20 x 6,50 x 18,50 cm

čítať viac čítať menej

23.03€

Bežná cena 23.50€

Momentálne nedostupné

23.50€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Detektor kovov s podsvieteným digitálnym displejom a zvukovou funkciou s regulovateľnou hlasitosťou. Dĺžku rukoväte, ako aj citlivosť detekcie je možné nastaviť. Súčasťou balenia je aj inštruktážny list s farebnými ilustráciami.

Deti sa s ním zaručene nudiť nebudú - môžu ho nosiť na výlety a objavovať nepoznané.

Prístroj si vyžaduje 1 9V batériu (LR61), ktorá nie je súčasťou balenia.

Rozmery balenia: 40,20 x 6,50 x 18,50 cm

SKU 1160117
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 095706001208
Upozornenia Vhodné pre deti od 8 rokov. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia. Obal uchovajte pre prípad potreby. Farby a obsah sa môžu trochu líšiť. Potrebný 1ks batérii 6LR61 (9V) nie je súčasťou balen
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško