Dekoračné rámy zlaté

Jedinečná kreatívna sada - dekoračné zlaté rámiky, s ktorými si zo svojich obľúbených fotografií vytvoríte zaujímavé koláže. V barokovom štýle so starosvetskou patinou.Dômyslene navrhnuté dekoračné diely dokážete spojiť aj bez použitia skrutkovača - ideálne pre spoločnú prácu s deťmi. Materiál: 3,5 mm hrubé MDF doskyRozmery: 32 x 22,5 x 0,35 ... cm

čítať viac čítať menej

11.90€

Dostupné ihneď

11.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Jedinečná kreatívna sada - dekoračné zlaté rámiky, s ktorými si zo svojich obľúbených fotografií vytvoríte zaujímavé koláže. V barokovom štýle so starosvetskou patinou.

Dômyslene navrhnuté dekoračné diely dokážete spojiť aj bez použitia skrutkovača - ideálne pre spoločnú prácu s deťmi.

Materiál: 3,5 mm hrubé MDF dosky

Rozmery: 32 x 22,5 x 0,35 cm

SKU 1162389
Značka Werkhaus
Krajina pôvodu Nemecko
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 4019435412131
Werkhaus
Holger Danneberg chcel mať organickú farmu, nemal však žiaden pozemok. Napokon energiu zameral na tvorbu optických hračiek a funkčných doplnkov – a v roku 1984 sa zapísal do Guinnessovej knihy rekordov výrobou najväčšieho kaleidoskopu na svete. Jeho firma WERKHAUS však na ekologické zmýšľanie rozhodne nezanevrela. Už od roku 2009 čerpá energiu výlučne z prírodných zdrojov.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško