Dažďová palica Krokodíl

Toto nie je len taký obyčajný krokodíl! V jeho vnútri sa nachádzajú drobné farebné guľôčky, ktoré po zatrasení vydávajú príjemný upokojujúci zvuk. Staršie deti sa tiež môžu pokúsiť oddeliť menšie guľôčky od tých väčších a presunúť ich do úst krokodíla. Hra stimuluje sluchové a vizuálne vnímanie dieťaťa, trénuje sústredenie a ... priestorové vnímanie. Ide tiež o skvelý spôsob, ako deti už od malička naučiť vnímať rytmus. Hračka je vhodná pre deti od 2 rokov.

čítať viac čítať menej

14.45€

Bežná cena 14.90€

Dostupné ihneď

14.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Toto nie je len taký obyčajný krokodíl! V jeho vnútri sa nachádzajú drobné farebné guľôčky, ktoré po zatrasení vydávajú príjemný upokojujúci zvuk. Staršie deti sa tiež môžu pokúsiť oddeliť menšie guľôčky od tých väčších a presunúť ich do úst krokodíla.

Hra stimuluje sluchové a vizuálne vnímanie dieťaťa, trénuje sústredenie a priestorové vnímanie. Ide tiež o skvelý spôsob, ako deti už od malička naučiť vnímať rytmus.

Hračka je vhodná pre deti od 2 rokov.

SKU 1175221
Značka Haba
Krajina pôvodu Nemecko
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 4010168244389
Kód produktu 36.304822
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško