Ďalekohľad zelený Junior

Ľahký, skladný a praktický detský ďalekohľad určený pre našich najmenších. Vezmite ho do prírody alebo si ním spestrite výlety či dovolenky. Súčasťou balenia je aj farebný ilustrovaný návod na použitie.Priemer objektívu / zväčšenie: 35 mm / 3-násobnéRozmery balenia: 10,50 x 5,70 x 14,30 cm

13.62€

Bežná cena 13.90€

Dostupné ihneď

13.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Ľahký, skladný a praktický detský ďalekohľad určený pre našich najmenších. Vezmite ho do prírody alebo si ním spestrite výlety či dovolenky. Súčasťou balenia je aj farebný ilustrovaný návod na použitie.

Priemer objektívu / zväčšenie: 35 mm / 3-násobné

Rozmery balenia: 10,50 x 5,70 x 14,30 cm

SKU 1171922
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 3700802101734
Kód produktu 253 9001
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Riziko udusenia. Obal uchovajte pri prípad potreby. Farby a obsah sa môžu mierne líšiť. S teleskopom nikdy nepozerajte priamo do slnka alebo iného silného svetla. Riziko poškode
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško