Ďalekohľad Lienka

Hurá, dobrodružstvo! Detský ďalekohľad vyrobený z pevného prírodného dreva je vybavený dvomi rotujúcimi kaleidoskopickými šošovkami.Hračka stimuluje rôzne zmysly a najmä, vzbudzuje zvedavosť malého výskumníka. Materiálové zloženie: trvalo udržateľné a odolné drevo, farby na vodnej bázeVhodné pre deti od 1,5 rokaRozmery: 11,4 x 5,6 x 8,5 cm

16.95€

Dostupné ihneď

16.95€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Hurá, dobrodružstvo!

Detský ďalekohľad vyrobený z pevného prírodného dreva je vybavený dvomi rotujúcimi kaleidoskopickými šošovkami.

Hračka stimuluje rôzne zmysly a najmä, vzbudzuje zvedavosť malého výskumníka.

Materiálové zloženie: trvalo udržateľné a odolné drevo, farby na vodnej báze

Vhodné pre deti od 1,5 roka

Rozmery: 11,4 x 5,6 x 8,5 cm


SKU 1175439
Značka Le Toy Van
Odporúčaný vek od 18 mesiacov
EAN 5060023421164
Kód produktu 726.PL116
Upozornenia Držte mimo dosahu ohňa. Obal uchovajte pre ďalšie využitie.
Le Toy Van
Le Toy Van je hračkárska spoločnosť ocenená hneď niekoľkými cenami. Špecializuje sa na vysoko kvalitné, bezpečné a krásne maľované drevné hračky. Vznikla v roku 1995 v Surrey v Anglicku, v súčasnosti má zastúpenie asi v 50 krajinách sveta. Zakladateľmi sú Georges Le Van a jeho syn Steven. V spoločnosti vychádzajú z toho, že každé dieťa má síce drobné rúčky, no veľkú predstavivosť a fantáziu. Hračky značky Le Toy Van sú vyrábané eticky, zakladajú si na udržateľnosti, kvalite, bezpečnosti a certifikovanej výrobe. Spĺňajú tie najprísnejšie bezpečnostné a kvalitatívne normy, pričom sú vyvíjané vysoko skúseným kreatívnym a inovatívnym tímom pracovníkov. Využívajú len prírodné materiály bezpečné pre deti.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško