Grafitape projektor

Unikátny drevený projektor, z dielne izraelskej značky Kipod, budú vaše deti milovať!Podporí u nich úchop, jemnú detskú motoriku, hmatové i vizuálne vnímanie, trpezlivosť i sústredenosť, ale najmä fantáziu a predstavivosť. Doprajte deťom skvelý kreatívny zážitok a možnosť ozdobiť si detskú izbu originálnym dizajnom. Pomocou projektoru si na stenu, dvere či ... okno prenesiete akýkoľvek obrazec, ktorý ste si predtým nakreslili, alebo skopírovali na sklenenú tabuľku vo forme snímku. Ten následne vložíte do projektora a premietnete ho napr. na stenu či inú voľnú plochu. Projektor vašu snímku niekoľkonásobne zväčší a vy ju môžete zvýrazniť pomocou priložených washi pások bez poškodenia omietky.Obsahom balenia je drevený projektor, zmývateľná čierna fixka, 5 farebných washi pások (2 ks hrubších čiernych, 3 tenšie v žltej, červenej a modrej farbe), sklenená tabuľka a 5 papierových blokov s kreslenými inšpiráciami.Materiálové zloženie: brezová preglejkaRozmery: 17 x 23 x 11 cmOdporúčaný vek: 5 rokov a viac

čítať viac čítať menej

44.90€

Dostupné ihneď

44.90€

Rezervujte v 4 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Unikátny drevený projektor, z dielne izraelskej značky Kipod, budú vaše deti milovať!

Podporí u nich úchop, jemnú detskú motoriku, hmatové i vizuálne vnímanie, trpezlivosť i sústredenosť, ale najmä fantáziu a predstavivosť. Doprajte deťom skvelý kreatívny zážitok a možnosť ozdobiť si detskú izbu originálnym dizajnom.

Pomocou projektoru si na stenu, dvere či okno prenesiete akýkoľvek obrazec, ktorý ste si predtým nakreslili, alebo skopírovali na sklenenú tabuľku vo forme snímku. Ten následne vložíte do projektora a premietnete ho napr. na stenu či inú voľnú plochu. Projektor vašu snímku niekoľkonásobne zväčší a vy ju môžete zvýrazniť pomocou priložených washi pások bez poškodenia omietky.

Obsahom balenia je drevený projektor, zmývateľná čierna fixka, 5 farebných washi pások (2 ks hrubších čiernych, 3 tenšie v žltej, červenej a modrej farbe), sklenená tabuľka a 5 papierových blokov s kreslenými inšpiráciami.

Materiálové zloženie: brezová preglejka

Rozmery: 17 x 23 x 11 cm

Odporúčaný vek: 5 rokov a viac
SKU 1174912
Značka Kipod
Krajina pôvodu Izrael
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 7290017248097
Kód produktu 733.KG100
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, v prípade prehltnutia riziko udusenia. 3x AAA batérie nie sú súčasťou balenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško