Grafitape projektor

Unikátny drevený projektor, z dielne izraelskej značky Kipod, budú vaše deti milovať!Podporí u nich úchop, jemnú detskú motoriku, hmatové i vizuálne vnímanie, trpezlivosť i sústredenosť, ale najmä fantáziu a predstavivosť. Doprajte deťom skvelý kreatívny zážitok a možnosť ozdobiť si detskú izbu originálnym dizajnom. Pomocou projektoru si na stenu, dvere či ... okno prenesiete akýkoľvek obrazec, ktorý ste si predtým nakreslili, alebo skopírovali na sklenenú tabuľku vo forme snímku. Ten následne vložíte do projektora a premietnete ho napr. na stenu či inú voľnú plochu. Projektor vašu snímku niekoľkonásobne zväčší a vy ju môžete zvýrazniť pomocou priložených washi pások bez poškodenia omietky.Obsahom balenia je drevený projektor, zmývateľná čierna fixka, 5 farebných washi pások (2 ks hrubších čiernych, 3 tenšie v žltej, červenej a modrej farbe), sklenená tabuľka a 5 papierových blokov s kreslenými inšpiráciami.Materiálové zloženie: brezová preglejkaRozmery: 17 x 23 x 11 cmOdporúčaný vek: 5 rokov a viac

čítať viac čítať menej

44.90€

Dostupné ihneď

Objednajte dnes do 12:00 a doručíme už zajtra

44.90€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Unikátny drevený projektor, z dielne izraelskej značky Kipod, budú vaše deti milovať!

Podporí u nich úchop, jemnú detskú motoriku, hmatové i vizuálne vnímanie, trpezlivosť i sústredenosť, ale najmä fantáziu a predstavivosť. Doprajte deťom skvelý kreatívny zážitok a možnosť ozdobiť si detskú izbu originálnym dizajnom.

Pomocou projektoru si na stenu, dvere či okno prenesiete akýkoľvek obrazec, ktorý ste si predtým nakreslili, alebo skopírovali na sklenenú tabuľku vo forme snímku. Ten následne vložíte do projektora a premietnete ho napr. na stenu či inú voľnú plochu. Projektor vašu snímku niekoľkonásobne zväčší a vy ju môžete zvýrazniť pomocou priložených washi pások bez poškodenia omietky.

Obsahom balenia je drevený projektor, zmývateľná čierna fixka, 5 farebných washi pások (2 ks hrubších čiernych, 3 tenšie v žltej, červenej a modrej farbe), sklenená tabuľka a 5 papierových blokov s kreslenými inšpiráciami.

Materiálové zloženie: brezová preglejka

Rozmery: 17 x 23 x 11 cm

Odporúčaný vek: 5 rokov a viac
Značka Kipod
Krajina pôvodu Izrael
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 7290017248097
Kód produktu 733.KG100
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, v prípade prehltnutia riziko udusenia. 3x AAA batérie nie sú súčasťou balenia.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou