Čarovný svet hračiek pre vnímavé deti a dospelých, ktorí sa nezabudli hrať


V TOYETO veríme, že detská hravosť nesmie byť ďalšou obeťou konzumu a komercie. Stojíme si za tým, že jedna kvalitná a zmysluplná hračka celkom nahradí desať brakových. A celkom iste vieme aj to, že hranie má zázračnú moc – spájať a stmeľovať, vzdelávať a obohacovať, robiť nás, skrátka, lepšími a šťastnejšími. Aj preto chceme v TOYETO vytvoriť priestor, kde môžeme radosť z hry prežívať všetci spoločne – deti aj rodičia, zákazníci aj zamestnanci. Kde sa hračky nerátajú na kusy a eurá, ale na sny, príbehy a ideály, ktoré sa za nimi ukrývajú. Budeme nesmierne radi, keď naše pozvanie do tohto sveta príjmete tiež.

Od roku 2009 na Vnímavých hračkách vyrástlo mnoho detí – napokon, možno aj tie Vaše :) S nimi sme však rástli, múdreli a vyvíjali sa aj my. A tak sme odrazu celkom jasne vnímali, že je čas na zmenu. A práve TOYETO – nová tvár nášho výberového hračkárstva, ktorú Vám teraz s hrdosťou predstavujeme.

Naše plány a ambície sú nemalé. Budeme sa rozrastať, rozširovať, zväčšovať - a bude o nás celkom iste aj viac počuť. Buďte však bez obáv, na našich hodnotách a filozofii sa nič nemení! Aj naďalej si kladieme za povinnosť prinášať Vám tie najzmysluplnejšie, najkvalitnejšie a najpodnetnejšie hračky a ďalšie detské produkty, aké svetový trh ponúka. Meradlom kvality pre nás ostáva trvácnosť, ekologická nezávadnosť a edukačný prínos každého produktu, ktorý v našich kamenných predajniach a e-shope nájdete. Pri výbere nášho sortimentu neraz spolupracujeme s naslovovzatými odborníkmi. No starostlivým výberom a vzdelávaním našich zamestnancov si vychovávame aj svojich vlastných „expertov“, ktorí sú Vám pri hľadaní dokonalej hračky pre Vašich blízkych vždy plne k dispozícii.

Vnímavé hračky

Prinášame nápadité a vkusné hračky, ktoré si deti zamilujú a radi sa k nim vracajú. Zmysluplné hračky pre správny vývoj a rozvoj všestranných schopností.

Pre najmilších to najlepšie

Hračky svetových značiek vyberané odborníkmi, ktoré získali mnohé ocenenia. Kvalitné, nezávadné a trvácne hračky, ktoré nie sú len na jedno použitie.

Doprava zadarmo nad 50 €

1700+ odberných miest Zásielkovne, kuriér GLS, pošta na adresu a v Bratislave aj večerný expres. Bezpečná platba cez platobnú bránu či na dobierku.

Skvelý zákaznícky servis

Neviete, čo presne hľadáte a deti už majú všetko? Spýtajte sa nás, radi odporučíme darček, ktorý určite bude mať úspech.

tormova

TOYETO mám rada hlavne preto, že mám z detstva veľa nesplnených hračkových snov a niekedy si ich skrátka splniť musím. Trochu srandujem, trochu aj nie, veď to asi poznáte. Je to skrátka iné hračkárstvo. Múdre, plné fantázie a vecí, ktoré sa v detských rukách premieňajú na niečo viac ako len "vec". Napriek zminimalizovaniu "blbostiečiek" v detskej našich dievok, všetky Toyeto krásy ostali a som si istá, že Ježiško si už robí zálusk na ďalšie očarujúce kúsky, s ktorými sa budeme hrať až do mojej staroby.

KRISTÍNA TORMOVÁ a jej dvojičky

junior

To je to, čo chýbalo mne, keď som bol dieťa! Pravdupovediac, hračky v TOYETO sú jediná vec, ktorú závidím mojej dcére. A keby som sa nebál reakcie manželky, tak si sám kúpim niektoré veci. Navyše s ponukou sme vždy HRDINOVIA každej narodeninovej party vďaka originálnym darčekom, ktoré kupujeme v TOYETO.

JUNIOR MILAN ZIMNÝKOVAL a jeho dcéra Saška

hurajova

Koncept obchodu TOYETO som mala možnosť sledovať od začiatku a veľmi ma teší, že tento projekt dnes naberá na veľkosti a rozsahu, ktorý mu právom patrí! Chodím sem nakupovať veľa a rada, lebo vždy uspokojím Maxíkovu, ale i svoju detskú dušu a zároveň podporím jeho (ale aj môj) vzťah k funkčnosti a viacúčelovosti, k ekológii, ale tiež ku kráse a zábave s hlbším zmyslom.

LUCIA HURAJOVÁ a syn Max

soosova

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško ,teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

LENKA ŠÓOŠOVÁ a syn Riško

opatovsky

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme! Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľné farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

ROBO OPATOVSKÝ s manželkou Katkou a malou Hankou

heribanova

Ručne háčkované zvieratká, drevené hudobné nástroje, stavebnice, bábiky s klipkajúcimi očami, retro mončiči, rozkošné maňušky, indiánske stany či vnemové hračky rozvíjajúce motoriku a zručnosť. TOYETO - to nie je len prekrásny obchod, kde kladú dôraz na kvalitu, nápaditosť a nadčasovosť. Je to aj čarovný svet, ktorý dokonale pohladí srdcia detí a miesto, kde sa dospeláci opäť vrátia za brány nekončiacej fantázie a radosti.

TAMARA HERIBANOVÁ a dcéra Emília

pomajbo

Vnímavé deti potrebujú vnímavé hračky. A keď tie hračky nie sú len pre potešenie a zábavu, ale okrem toho rozvíjajú fantáziu, kreativitu, sústredenosť, zručnosť či cibrenie pamäti, tak sú to dobré hračky. My o takých vieme.

ROMAN POMAJBO s rodinou

misha

Som rada, že sú aj hračkárstva, ktoré ponúkajú kreatívne a rozumné hračky. Radšej kupujem deťom hračky, ktoré ich rozvíjajú a nútia myslieť. V TOYETO vždy nájdem niečo tvorivé rozvíjajúce zručnosti a vedomosti mojich detí. Nezastávam názor, že deťom treba kupovať veľa hračiek, ale ak im hračky kupujeme, je dobre, aby im pomáhali.

MISHA a jej dvojičky

hablovicova

TOYETO máme veľmi radi, lebo tam vždy nájdeme niečo, čo nás zaujme. Theuška farebnosťou, témou a mňa aj kvalitou a originalitou. Máme radi hračky, ktoré u detí rozvíjajú myslenie, kreativitu a fantáziu, a aj po čase sa k nim znovu radi vraciame.

LUCIA HABLOVIČOVÁ a syn Theo

kovac

TOYETO Vnímavé hračky máme v obľube pre ich jedinečnosť. Citlivo pristupujú k dieťaťu a jeho potrebám. Neohurujú lacnými efekmi, ktoré na chvíľu na dieťa síce fungujú, ale dobrým výberom hračiek skôr dbajú na rozvoj kreativity a tvorivosti u detí, čo už v dnečnom tabletovom svete je výnimočné.

VEC - BRAŇO KOVÁČ Ivana Šateková a syn Fedor

Toyeto najlepsie

TOYETO najlepšie zo sveta hračiek

Veríme, že správnym prístupom k výchove a vzdelaniu dieťaťa dokážeme meniť svet k lepšiemu. Hra a hračky sú dôležitou súčasťou zdravého rozvoja osobnosti. Preto vyhľadávame a predávame nápadité hračky v skvelej kvalite, uprednostňujeme estetiku, vyhýbame sa konzumu, snažíme sa minimálne zaťažovať planétu, podporujeme regionálnych výrobcov. Inšpirujeme uvedomelých rodičov k lepšiemu prístupu k deťom a hraniu.