Čižmičky s flitrami ružové 42 – 50 cm

Neexistuje bábika, ktorá by nechcela mať takéto krásne flitrové čižmičky! Upútajú na prvý pohľad, sú jednoducho cool! Dajú sa ľahko nasadiť na nožičku vďaka zipsu, ktorý sa nachádza na boku topánočky. Najlepšie sa hodia k šortkám, alebo šatôčkam. Predveďte nový outfit svojej bábiky vonku na ihrisku, alebo doma, s kamarátkami ... pri čajíku.Oblečenie je vhodné pre bábiky vo veľkosti 42-50 cm.

čítať viac čítať menej

7.99€

Dostupné ihneď

7.99€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Neexistuje bábika, ktorá by nechcela mať takéto krásne flitrové čižmičky! Upútajú na prvý pohľad, sú jednoducho cool! Dajú sa ľahko nasadiť na nožičku vďaka zipsu, ktorý sa nachádza na boku topánočky. Najlepšie sa hodia k šortkám, alebo šatôčkam.

Predveďte nový outfit svojej bábiky vonku na ihrisku, alebo doma, s kamarátkami pri čajíku.

Oblečenie je vhodné pre bábiky vo veľkosti 42-50 cm.

SKU 1151348
Značka Götz
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4001269025373
Kód produktu 180.34.02537
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Götz
História bábik je neodmysliteľne spojená so značkou GÖTZ. Manželia Götzovci ju zakladali v roku 1950 a najskôr bábiky vlastnoručne vyrábali aj doručovali zákazníkom. Značka sa stala zlatým grálom zberateľov, bábiky navrhujú poprední svetoví umelci. Korunou ich krásy sú vlásky, ktorých štruktúra je na vlas podobná tým ľudským. S touto bábikou dieťa nedostane len hračku, ale aj kus tradície a nadčasovej estetiky.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško