Chlapec na trojkolke zberateľský model

Detailne spracovaný retro model chlapca na trojkolke z dielne českých výrobcov firmy Kovap rozžiari oči nielen tým najmenším. Poteší deti, ale aj ich rodičov, ktorí si zaspomínajú na detstvo, kedy sa s touto hračkou hrali.Roztomilého plechového chlapčeka na trojkolke stačí len natiahnuť a on sa vďaka pérovému mechanizmu rozbehne vpred. Šliape nožičkami ... ostošesť! Okrem toho upúta žiarivými farbami, oku lahodiacimi retro dizajnom a precíznym spracovaním do tých najmenších detailov. Stane sa nielen zábavným spoločníkom, ale tiež ozdobou detskej izbičky.Vďaka certifikátu „Bezpečná hračka“ sa radí medzi nezávadné a bezpečné hračky pre chlapcov aj dievčatá.Okrem zábavy si deti pri hre precvičujú jemnú motoriku s koordináciu pohybov. Hračka je odporúčaná pre deti od 5 rokov.Rozmery: 10,5 × 6,5 × 15 cm

čítať viac čítať menej

26.90€

Dostupné ihneď

26.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Detailne spracovaný retro model chlapca na trojkolke z dielne českých výrobcov firmy Kovap rozžiari oči nielen tým najmenším. Poteší deti, ale aj ich rodičov, ktorí si zaspomínajú na detstvo, kedy sa s touto hračkou hrali.

Roztomilého plechového chlapčeka na trojkolke stačí len natiahnuť a on sa vďaka pérovému mechanizmu rozbehne vpred. Šliape nožičkami ostošesť! Okrem toho upúta žiarivými farbami, oku lahodiacimi retro dizajnom a precíznym spracovaním do tých najmenších detailov. Stane sa nielen zábavným spoločníkom, ale tiež ozdobou detskej izbičky.

Vďaka certifikátu „Bezpečná hračka“ sa radí medzi nezávadné a bezpečné hračky pre chlapcov aj dievčatá.

Okrem zábavy si deti pri hre precvičujú jemnú motoriku s koordináciu pohybov. Hračka je odporúčaná pre deti od 5 rokov.

Rozmery: 10,5 × 6,5 × 15 cm

SKU 1131829
Značka Kovap
Krajina pôvodu Česko
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 8594988006205
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško