Chemické laboratórium

S týmto multifunkčným chemickým laboratóriom môžeš objavovať prekvapivé vlastnosti niektorých ingrediencií, bežne dostupných a používaných aj v domácnosti. Vedecký set obsahuje kompletné laboratórne vybavenie, množstvo účinných látok a podrobné inštrukcie na vlastnoručnú realizáciu až 200 chemických pokusov.Sada je určená starším deťom, ktoré sú zvedavé a zaujímajú sa o okolitý svet a ... jeho fungovanie. Práca s ňou ich povedie k samostatnosti, k logickému mysleniu, k objavovaniu súvislostí, ale aj k pozornosti, trpezlivosti či schopnosti sústrediť sa.Rozmery balenia: 45 x 11 x 32,20 cmUpozornenie: Pri niektorých experimentoch je potrebná prítomnosť a pomoc dospelej osoby.

čítať viac čítať menej

45.96€

Bežná cena 46.90€

Momentálne nedostupné

46.90€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

S týmto multifunkčným chemickým laboratóriom môžeš objavovať prekvapivé vlastnosti niektorých ingrediencií, bežne dostupných a používaných aj v domácnosti. Vedecký set obsahuje kompletné laboratórne vybavenie, množstvo účinných látok a podrobné inštrukcie na vlastnoručnú realizáciu až 200 chemických pokusov.

Sada je určená starším deťom, ktoré sú zvedavé a zaujímajú sa o okolitý svet a jeho fungovanie. Práca s ňou ich povedie k samostatnosti, k logickému mysleniu, k objavovaniu súvislostí, ale aj k pozornosti, trpezlivosti či schopnosti sústrediť sa.

Rozmery balenia: 45 x 11 x 32,20 cm

Upozornenie: Pri niektorých experimentoch je potrebná prítomnosť a pomoc dospelej osoby.

SKU 1171925
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 3700802101147
Kód produktu 253 8364
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia. Deti do 8 rokov sa môžu zadusiť na vyfúknutých alebo rozthrnutých balónoch. Vyžaduje sa dohľad dospelej osoby. Držte vyfučané balóny mimo dosahu detí. R
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško