Cestný valec jubilejný zelený

Unikátna limitovaná edícia vydaná ako zberateľský model k 70. výročiu zahájenia výroby cestného valca. Valec je doplnený o niektoré nové diely a celkom novú potlač v retro štýle. Pohyb hračky umožňuje perový strojček naťahovaný klúčikom. Špeciálny mechanizmus zaisťuje striedavú jazdu dopredu a dozadu. Pri hre je dieťa nútené precvičovať svoju jemnú ... motoriku a koordináciu pohybov. Ideálna hračka pre deti od 3 rokov. Tradičné české plechové hračky Kovap s certifikátom Bezpečné hračky.  Mierka 1:25 Model je na kľúčik.

čítať viac čítať menej

46.90€

Dostupné ihneď

Garantujeme doručenie do Vianoc na objednávky dokončené do 18.12. 12:00

46.90€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Unikátna limitovaná edícia vydaná ako zberateľský model k 70. výročiu zahájenia výroby cestného valca. Valec je doplnený o niektoré nové diely a celkom novú potlač v retro štýle. Pohyb hračky umožňuje perový strojček naťahovaný klúčikom. Špeciálny mechanizmus zaisťuje striedavú jazdu dopredu a dozadu. Pri hre je dieťa nútené precvičovať svoju jemnú motoriku a koordináciu pohybov. Ideálna hračka pre deti od 3 rokov.

Tradičné české plechové hračky Kovap s certifikátom Bezpečné hračky. 
Mierka 1:25
Model je na kľúčik.
SKU 1162526
Značka Kovap
Krajina pôvodu Česko
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 8594988006175
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško