Česká sieťovka superpružná

„Stará dobrá“ sieťovka! Skladná, pružná, ekologická a prekvapivo objemná. Vojde sa do každej kabelky či kapsy a je vždy taká veľká, ako práve potrebujete.Vhodná pre tých, ktorým srdce stále bije tak trochu pre retro a nostalgiu. Zaspomínajte na doby minulé, zahoďte za hlavu  igelitky a šetrite prírodu s originálnou „Českou síťovkou“. Je skutočne objemná a nekonečne ... pružná. Široké uši sú zárukou pohodlia pri nosení v ruke, aj na ramene.Každá „Česká síťovka“ je originál. Vyrábaná je v českých chránených dielňach, ktoré pomáhajú ľuďom so zníženým sociálnym uplatnením.Rada sa perie, ale len na tridsiatke. Je totiž ručne farbená aj šitá a preto ju radšej operte v rukách, alebo v práčke na 30°C.Hmotnosť: 20 gObjem: 25 lNosnosť: 28 kgDostupná v rôznych farebných prevedeniach.

čítať viac čítať menej

4.90€

Dostupné ihneď

4.90€

Rezervujte v 0 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

„Stará dobrá“ sieťovka! Skladná, pružná, ekologická a prekvapivo objemná. Vojde sa do každej kabelky či kapsy a je vždy taká veľká, ako práve potrebujete.

Vhodná pre tých, ktorým srdce stále bije tak trochu pre retro a nostalgiu. Zaspomínajte na doby minulé, zahoďte za hlavu  igelitky a šetrite prírodu s originálnou „Českou síťovkou“. Je skutočne objemná a nekonečne pružná. Široké uši sú zárukou pohodlia pri nosení v ruke, aj na ramene.

Každá „Česká síťovka“ je originál. Vyrábaná je v českých chránených dielňach, ktoré pomáhajú ľuďom so zníženým sociálnym uplatnením.

Rada sa perie, ale len na tridsiatke. Je totiž ručne farbená aj šitá a preto ju radšej operte v rukách, alebo v práčke na 30°C.

Hmotnosť: 20 g

Objem: 25 l

Nosnosť: 28 kg

Dostupná v rôznych farebných prevedeniach.

SKU 1171880
Značka Česká síťovka
Krajina pôvodu Česko
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 8594170610197
Kód produktu 716.CS1
Upozornenia materiálové zloženie: 100% polyester
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško