Červené rodinné auto s kočiarom a autosedačkou Sylvanian Families

Tradičné rodinné auto spolu s doplnkami - kočiarom a autosedačkou, aby vaše obľúbené figúrky nemuseli chodiť do mesta peši!Ideálne na rozvoj jemnej detskej motoriky, úchopu či koordinácie očí a rúk, ale aj vizuálneho a priestorového vnímania, slovnej zásoby, fantázie a predstavivosti.Materiálové zloženie: plastRozmery balenia: 12 x 25 x 10 cmVhodné ... pre deti od 3 rokov. Jednotlivé sady, prvky a prostredia možno ľubovoľne kombinovať. Figúrky nie sú súčasťou balenia.

čítať viac čítať menej

23.90€

Dostupné ihneď

23.90€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Tradičné rodinné auto spolu s doplnkami - kočiarom a autosedačkou, aby vaše obľúbené figúrky nemuseli chodiť do mesta peši!

Ideálne na rozvoj jemnej detskej motoriky, úchopu či koordinácie očí a rúk, ale aj vizuálneho a priestorového vnímania, slovnej zásoby, fantázie a predstavivosti.

Materiálové zloženie: plast

Rozmery balenia: 12 x 25 x 10 cm

Vhodné pre deti od 3 rokov. Jednotlivé sady, prvky a prostredia možno ľubovoľne kombinovať. Figúrky nie sú súčasťou balenia.

SKU 1175657
Značka Sylvanian Families
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 5054131054482
Kód produktu 218.5448
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Sylvanian Families
Rodinky Sylvanian Families sú založené na troch princípoch: Príroda, Rodina a Láska. Tieto sú deťom veľmi dobre známe, takže hranice predstavivosti pri hre s hračkami Sylvanian sú neobmedzené. Deti si pri hre rozvíjajú sociálne cítenie a postavenie v rôznych životných rolách. Hračky s postavičkami Sylvanian Families predstavujú dlhú medzinárodnú históriu. Boli vyvinuté v roku 1985 v Japonsku a odtiaľ sa postupne rozšírili cez Veľú Britániu do sveta.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško