Čelovka

Praktická čelovka vás bude dokonale sprevádzať počas nočných dobrodružstiev v lese. Vďaka integrovanému červenému svetlu môžete vašu dobrodružnú výpravu premeniť na diskrétne pozorovanie nočnej zvery bez toho, aby ste ju vyrušili.Čelovka je uchytená na elastickej čelenke, ktorá sa hravo prispôsobí všetkým veľkostiam.Vďaka silným LED diódovým žiarovkám poskytuje osvetlenie až do 25 ... metrov a odolá aj prípadnému dažďu. Ponúka nastavenie až na 4 typy svietenia, biele diaľkové svetlo, stretávacie svetlo, červené svetlo a červené blikajúce výstražné svetlo. Súčasťou balenia sú 3 batérie LR03 (AAA).Rozmery balenia: 5,50 x 3 x 4 cm

čítať viac čítať menej

9.70€

Bežná cena 9.90€

Dostupné ihneď

9.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Praktická čelovka vás bude dokonale sprevádzať počas nočných dobrodružstiev v lese. Vďaka integrovanému červenému svetlu môžete vašu dobrodružnú výpravu premeniť na diskrétne pozorovanie nočnej zvery bez toho, aby ste ju vyrušili.

Čelovka je uchytená na elastickej čelenke, ktorá sa hravo prispôsobí všetkým veľkostiam.

Vďaka silným LED diódovým žiarovkám poskytuje osvetlenie až do 25 metrov a odolá aj prípadnému dažďu. Ponúka nastavenie až na 4 typy svietenia, biele diaľkové svetlo, stretávacie svetlo, červené svetlo a červené blikajúce výstražné svetlo. 

Súčasťou balenia sú 3 batérie LR03 (AAA).

Rozmery balenia: 5,50 x 3 x 4 cm

SKU 1175412
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 3700802103127
Kód produktu 253.BN012
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Riziko udusenia. Obal uchovajte pre prípad potreby. Farby a obsah sa môžu mierne líšiť. Potrebné 3ks batérií AAA LRO3 sú súčasťou balenia. Výmena batérii dospelou osobou. Batéri
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško